הפועל חיפה תצא למחנה מקוצר נוסף

ממן וגורפינקל בדרך, כץ התלונן: "איפה רשת הביטחון?"

גיל לוין
גיל לוין  26.10.20 - 06:14
תחילת כתבה

ליגת העל חוזרת באופן רשמי וכלל הקבוצות עורכות הכנות אחרונות לאחר פגרה כפויה וארוכה שבאופן בלתי נמנע פגעה בכושר המשחק. בהפועל חיפה רגע אחרי שסיימו מחנה אימון קצר, יערכו הערב (שני) משחק אימון מול הפועל חדרה, כשחיים סילבס יערוך ניסוי כלים אחרון לקראת החזרה המחודשת מול מכבי פתח תקווה.

מחנה האימון אמנם ארך שלושה ימים בלבד לאור הנסיבות אך הוגדר לפי השחקנים והצוות המקצועי כמוצלח ומגבש במיוחד. בעקבות זאת, במועדון החליטו לצאת למחנה אימון מקוצר נוסף השבוע. הבעלים, יואב כץ, סיפר לערוץ הספורט: "בדרך כלל אני זה ששואל את השחקנים שאלות, אבל באחת השיחות במחנה האימון ביקשתי מהשחקנים לשאול שאלות את הצוות. אחת השאלות שהופנתה אליי הייתה - מתי מחנה האימון הבא. הם כל כך נהנו, זה היה כמו יציאה מעבדות לחירות, אחרי תקופה כל כך קשה".

ברמה המקצועית, במועדון מהכרמל ערים לחלון ההעברות שבפתח ומקווים מאוד להתחזק, כשחנן ממן צפוי להצטרף למועדון ונותר רק לסגור פרטים קטנים במשא ומתן. כמו כן, ממשיכים בכרמל לקוות שיהב גורפינקל, שנכון לרגע זה מסרב להאריך את חוזהו במכבי חיפה, יצליח להגיע לסידור עם הירוקים ויעבור לאדום.

כך או כך, בהנהלה מתלוננים על המצב האבסורדי בכל הקשור למענק ממשרד האוצר, שמקשה על חיזוק הסגל. "הכתיבו לנו מגבלות חדשות, ביקשו שנקצץ בתקציב, עשינו את כל המאמצים לעמוד בהם. קבוצות במצוקה ואיפה רשת הביטחון שהובטחה? אל תכתיבו לנו חוקים אם אתם לא מקיימים את הצד שלכם בעסקה", סיפר בכעס כץ, "אני בטוח שבגלל חוסר הוודאות הזה לא מעט קבוצות יחליטו להפסיד את המענק כדי להציל את הקבוצה מקצועית".