דיווח: סיבאספור תארח את מכבי ת"א עם קהל

הטורקים יכניסו 50% מתכולת האצטדיון. כעס על ז'וסוואה

תומר לוי
תומר לוי  27.10.20 - 17:30
תחילת כתבה

התפתחות חיובית בכדורגל האירופי: היום (שלישי) הודיעה אופ"א כי משחקה של מכבי תל אביב בטורקיה מול סיבאספור, במסגרת הליגה האירופית, ייערך מול קהל. הקהל שיגיע צפוי להתחלק לקבוצות, ללבוש מסכות ולשמור על מרחק והיגיינה וללא נוכחות ילדים.

מכבי תשחק מול אוהדים לראשונה העונה, ותנסה להמשיך את המומנטום החיובי, אחרי שבמחזור הפתיחה הצליחה לנצח 0:1 את קרבאח מאזרבייג'ן.

בנושא אחר, טל בן חיים לא הצליח להתאמן אתמול (שני) באופן מלא וסבל מכאבים חזקים באזור הצלעות כתוצאה מהמרפק שחטף מז'וסוואה במשחק הליגה של מכבי תל אביב מול הפועל באר שבע.

שחקנים בקבוצה הצהובה רתחו על השחקן ואמרו: "הוא פרחח, זו לא הפעם הראשונה שהוא מתפרע. בסוף מישהו ייפגע יותר קשה מאלמוג כהן או טל בן חיים. מדהים שהוא אמר שהוא לא עשה כלום. אין ספק שזה היה מכוון, מישהו צריך לתת על זה את הדעת".

בקבוצה מקווים שבן חיים יהיה כשיר למשחק ביום חמישי מול סיבאספור במסגרת שלב הבתים של הליגה האירופית. המאמן, יורגוס דוניס, שוחח עם השחקנים על התיקו המאופס מול ב"ש ובין היתר אמר להם: "רמות האנרגיה חייבות להיות גבוהות יותר, ככה אי אפשר לנצח משחקים. אבל עכשיו צריך לשים הכל בצד ולהתרכז במשחק ביום חמישי באירופה, זה משחק חשוב מאוד עבורנו".

בעניין אחר, כל השחקנים ערכו בדיקות קורונה אתמול בערב וממתינים לתוצאות שאמורות להתקבל המהלך היום.