מזרחי מונה למנהל המקצועי של מחלקת הנוער

האגדה הבית"רית יקבל את המפתחות. שועה יפתח לצד עטר בשבת?

תומר לוי
תומר לוי  27.10.20 - 16:25
תחילת כתבה

לאחר דיונים שהתקיימו במהלך השבוע האחרון, בעלי הקבוצה, משה חוגג, ביחד עם הנהלת המועדון – היו"ר אלי אוחנה והמנכ"ל מוני ברוש החליטו למנות את יוסי מזרחי למנהל המקצועי של מחלקת הנוער.

במסגרת תפקידו, יתווה מזרחי את הדרך המקצועית, יבנה את מערכי האימונים בשיתוף המאמנים, יעקוב מקרוב אחרי פרויקט "טופ 11" של האקדמיה ויהיה חלק משמעותי בהכוונת השחקנים שיהיו מיועדים להגיע גם לקבוצת הבוגרים. כמו כן, בקרוב ימנה מזרחי את המאמן שיחליפו בתפקיד מאמן קבוצת הנוער.

מזרחי אמר לאחר המינוי: "כשהתחלתי את עבודתי כמאמן במחלקת הנוער, אמרתי שמדובר בשילוב של שתי אהבות שלי – בית"ר ונוער. אין שמח ממני לקבל את המינוי הזה, ואני גם יודע שכדי להמשיך את התהליך שהתחיל כאן, חייבים לפעול גם בתקופה קשה ומאתגרת כמו עכשיו. אני מקווה שבקרוב יחזירו את הילדים והנערים לאימונים, ועד אז נדאג להם להעשרות, למעקב אחרי אימונים אישיים, וכשיחזרו לכאן ניתן להם את כל הכלים להצלחה".

בנוסף למינויו של מזרחי לתפקיד, מונתה היום מיכל בן עמי למנהלת המחלקה ותחליף בתפקיד את תומר כרמל. מיכל, אשר נמצאת במועדון בשבע השנים האחרונות (חלקן אף בהתנדבות ומתוך אהבה לבית"ר), נחשבת לדמות מוכרת ואהובה על ידי הורי המחלקה, וכמי שתמיד נותנת מענה לכל דבר ועניין. אנו מאחלים להם בהצלחה ומקווים שנראה את הילדים חוזרים לכר הדשא בבית וגן כמה שיותר מהר.

יו"ר הקבוצה, אלי אוחנה הוסיף: "מדובר בשני אנשים מצוינים, שאוהבים את המועדון והלוואי ויהיו לנו עוד כמוהם. כל אנשי המועדון מחויבים למחלקה הזאת וייתנו כתף על מנת להחזיר עטרה ליושנה. בהזדמנות הזאת אני רוצה להודות שוב לתומר כרמל על הקפיצה הגדולה שעשתה המחלקה בזמנו ויודע שמכאן רק נמשיך לעלות".

 כשבוע וחצי אחרי שבית"ר ירושלים הודיעה על צירופו של ירדן שועה, היום (שלישי) העסקה הפכה סוף סוף לרשמית. מכבי חיפה הודיעה שמעברו של החלוץ לקבוצה מהבירה הושלם לאחר שעד כה, החתימה התעכבה מאחר שהשחקן התבקש להחזיר מענק בסך 50 אלף ש"ח, שקיבל בסמוך להודעה על עזיבתו, אך הבוקר נמצא המתווה המקובל על שני הצדדים.

בבית"ר ירושלים כבר קיימת שביעות מחלוץ משועה, למרות שמדובר רק במשחק אימון במועדון מעידים כי מעבר לתפוקה על כר הדשא ב-2:3 על בני יהודה (שער ובישול), השחקן קשוב לצוות המקצועי ומיישם במגרש את מה שמבקשים ממנו. בניגוד להערכות קודמות גם לא התקיימה שיחה רצינית בין צוות המאמנים לשחקן והוא קיבל דף חלק כמו שאר השחקנים.

בקבוצה אמרו שהמבחן האמיתי יתחיל בשבת מול הפועל תל אביב, כאשר יש סיכוי ששועה יפתח יחד עם אלירן עטר. בכל מקרה, מתאוסיניו (כושר משחק לקוי) וגלאופילו האסלביינק (פציעה) לא יהיו בסגל לקרב מול האדומים.

בחזרה למשחק. מיכאל אוחנה ממשיך להוריד חלודה ונראה כי העלה מסת גוף לאחרונה. כמו כן, מי שנתן חומר למחשבה הוא רועי פדידה הצעיר, שכבש את שער הניצחון ובעשר דקות שקיבל היה מאוד פעלתן. בקבוצה משבחים גם את לירן רוטמן שסיים כמו שועה עם שער ובישול. בתוך כך, בבירה מקווים שהפציעה של תמיר עדי לא חמורה לאחר שהשחקן נפגע בכף הרגל ונשלח לבדיקות בבית החולים.

בנוסף, השחקנים לא אהבו את העובדה שדן אייבינדר לא שותף אפילו לדקה: "מה שעושים לו זה לא לעניין, כל עוד הוא בקבוצה. דן סמל בבית"ר ושחקן שזכה בגביעים ואליפויות בכדורגל הישראלי".

בעניין אחר, ארגון האוהדים לה פמיליה הודיע שיגיע לתמוך בקבוצה לקראת המשחק מול הפועל תל אביב: "כבר תקופה ארוכה שיש בנו געגוע מטורף לבית״ר שלנו. לאווירה המיוחדת שלנו בתוך היציע ומחוצה לו, לעידוד, לתצוגות לאימוני הפתיחה והצעדות ולכל האטרף מסביב כמו שרק אנחנו יודעים לעשות.

"ביום שישי בתשע בבוקר אנחנו עושים עלייה לאימון בבית וגן, כדי לתמוך להטריף ולהחדיר מוטיבציה מיוחדת לשחקנים, ולהבהיר להם דבר אחד וברור: לא-חוזרים-בלי-דם-הביתה! אנו מבקשים מכל מי שיגיע להישמע להוראות ולפעול לפי כל ההנחיות הקיימות היום של הקורונה".