"קטסטרופה": דאגה בהפועל חיפה אחרי ה-5:2

יואב כץ אחרי התבוסה לחדרה: "מההתחלות הגרועות שהיו למועדון". על פציעת גאנם: "מאמין שיש טעות בבדיקה"

גיל לוין
גיל לוין  27.10.20 - 06:41
תחילת כתבה

דאגה כבדה בהפועל חיפה, שערכה אמש (שני) את ניסוי הכלים האחרון שלה רגע לפני שליגת העל מתחדשת, שהסתיים בהפסד צורם 5:2 להפועל חדרה. בצד האדום כבשו אלמוג בוזגלו, שגם בישל לאחמד דראושה את השני, אך הקבוצה של חיים סילבס עדיין לא קרובה למה שהמאמן מצפה והתוצאה מטילה חשש גדול לקראת המשחק בשבת הקרובה מול מכבי פתח תקווה.

"זה היה קטסטרופה", סיכם יואב כץ את המשחק מבחינתו. "צריך לקחת את הדברים יותר ברצינות. זה שסיימנו בפלייאוף העליון, זה היה בשנה שעברה. עכשיו אנחנו חווים את אחת ההתחלות הגרועות שהיו למועדון, מתוך שבעה משחקים, כולל גביע הטוטו, היו חמישה הפסדים ושתי תוצאות תיקו. אני לא מאשים את האוהדים שהם כועסים", אמר בעלי המועדון לערוץ הספורט.

"העונה הזאת היא פרדוקס. דבר תלוי בדבר ואנחנו תקועים מבחינת הרכש תחת מגבלות התקציב של האוצר. אי אפשר לחזק את הקבוצה כמו שהיינו רוצים, וגם הכסף שהובטח לא מגיע. צריך לחשוב מה אפשר לעשות בתוך המגבלות", הסביר כץ.

כמו כן, התייחס הבעלים גם לחלוץ הצעיר קייס גאנם, שכזכור, על אף שאובחן עם קרע ברצועה הצולבת הקדמית, הוא מרגיש טוב ועורך אימונים חלקיים. "אני עדיין מאמין שיש טעות בבדיקה. אבל נראה שקייס בחור מאוד חזק ואני מקווה שהוא יצליח להתגבר על זה".