עוד ניסיון: יואב כץ וממן ערכו שיחה נוספת

המו"מ בין הקשר להפועל חיפה תקוע. סכנין ופ"ת עוקבות

גיל לוין
גיל לוין  28.10.20 - 09:48
תחילת כתבה

הפועל חיפה שמתאוששת מהתבוסה הכואבת 5:2 להפועל חדרה במשחק האימון ביום שני האחרון, תצא הבוקר (רביעי) אל מחנה האימון המקוצר השני שלה, במטרה לשכוח את ההפסד ולהרים את המורל. בצוות המקצועי יעשו הכל על מנת להכניס את הסגל לכושר באימונים כפולים, רגע לפני שהליגה חוזרת בשבת, במשחק מול מכבי פתח תקווה באצטדיון המושבה.

במקביל בהנהלת המועדון ממשיכים לעבוד בגזרת הרכש בניסיון לצרף את חנן ממן, כשאתמול בלילה (שלישי) נערכה שיחה בין הקשר ובין יואב כץ. ממן כבר הודיע שיהיה מוכן להתפשר על שכרו וללכת לקראת המועדון בתקווה לקבל חוזה לשלוש העונות הקרובות, אך נכון לרגע זה המשא ומתן תקוע, כשהבעלים הציע לקשר סכום שנמוך במיוחד מזה שהוא מווכן להתפשר עליו.

הבעלים הציע מתווה של חוזה לשנתיים לפיו יתפשר השחקן בשכרו במהלך העונה הקרובה, בעוד בעונה הבאה ישודרג, אך כאמור הפערים עדיין גדולים. במקביל לערוץ הספורט נודע כי מכבי פתח תקווה ובני סכנין פנו אל סוכנו של השחקן החופשי, דודו דהאן, ובחנו את העלויות.

בסכנין הכחישו שנעשתה פנייה לחנן ממן או לסוכנו, והוא לא בתכניות של המועדון. "כנראה מנסים להפעיל לחץ על הפועל חיפה", מסרו בהנהלה.

באשר ליהב גורפינקל, יואב כץ מאוד היה רוצה לראות את המגן השמאלי הצעיר בחוליית ההגנה של חיים סילבס, אך הדבר תלוי במכבי חיפה. נכון לרגע זה אין שינוי במצבו וכל עוד לא יחתום על הארכת חוזה, לא יוכל להצטרף אל האדומים.