"האסלביינק הרכש הגדול ביותר שנחת בסכנין"

החלוץ צפוי לנחות בארץ. ירוויח 15 אלף דולר בחודש ומענקים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  28.10.20 - 13:34
תחילת כתבה

בני סכנין בדרך להשלמת אחת ההחתמות המרשימות בהיסטוריה של המועדון. החלוץ ההולנדי ממוצא סורינמי, נייג'ל האסלביינק צפוי לנחות בישראל בסופ"ש ולחתום באופן רשמי לאחר שיעבור בדיקות רפואיות.

המשתכר הגבוה ביותר בתולדות המועדון הוא הבלם הספרדי, אברהם פאס ששכרו עמד על 150 אלף דולר בעונה. האסלביינק יחתום על חוזה לשבעה חודשים בלבד וצפוי להרוויח 15 אלף דולר בחודש, מענק פלייאוף עליון, מענק גביע, דירה ורכב.

בסכנין קיימת התרגשות גדולה לקראת בואו: "האסלביינק זה הרכש הכי גדול שנחת במועדון, הרזומה שלו מרשים יותר משל ז'אורז'יניו או מיתר הזרים ששיחקו פה". מאחורי המהלך עומדים יו"ר המועדון, מוחמד אבו יונס והמנכ"ל, חאלד דוכי שביצעו מו"מ במשך כשבוע וחרגו מהסכום שתחילה הציבו לרכש, על מנת לחזק את הקבוצה.

במועדון יצטרכו למצוא את המתווה מול אמרי וולשמן שלא נמצא בתכניות ויעזוב על מנת לפנות מקום של זר להאסלביינק. הפועל רמת גן מהלאומית מעוניינת בשירותיו.

ניסו אביטן העניק לחניכיו יום מנוחה ומחר יואצו ההכנות למשחק בשני נגד הפועל באר שבע. החלוץ, אוסמה חלאיילה לא שותף במשחק הנבחרת הצעירה בשל פציעה וטרם שב לאימוני סכנין. במועדון ינסו להכשירו למשחק הקרוב.