ליידנר לא התאושש, זיקרי צפוי לפתוח בהרכב

מגן הפועל ת"א לא כשיר לבית"ר. וגם: התלות ברשת הביטחון

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  29.10.20 - 12:17
תחילת כתבה

דריכות גדולה מאוד בהפועל תל אביב לקראת החזרה של הליגה והמפגש מול בית"ר ירושלים ביום שבת. כידוע, האדומים פתחו את העונה בצורה לא טובה עם שני הפסדים רצופים, ואף אחד במועדון לא רוצה שכדור השלג השלילי הזה ימשיך להתגלגל.

מבחינה מקצועית, דורון ליידנר, שנפצע בחודש שעבר וסובל מקרע בשריר הארבע ראשי, לא יהיה כשיר להתמודדות וזקוק לעוד זמן התאוששות. הציפייה היא שיהיה כשיר למחזור הבא. המשמעות היא שמי שככל הנראה יפתח מול הירושלמים בעמדת המגן השמאלי הוא דני גרופר. בחלק הקדמי עושה רושם שבנוסף לעומרי אלטמן, רועי זיקרי יקבל את הקרדיט, כשגם אושר דוידה נמצא חזק בתמונת ההרכב.

בתוך כך, ההסכם שנחתם אתמול בין השחקנים לבין ההנהלה על רקע ההוצאה לחל"ת כולל גם את השחקנים הזרים. על פי ההסכם, החל"ת תבוטל, הסכומים שקוזזו מחודש ספטמבר יוחזרו במשכורת אוקטובר, ושלושה עשר הימים שכביכול היו בחל"ת באוקטובר יוחזרו רק אחרי שיגיעו הכספים מרשת הביטחון, ובשלושה תשלומים (בחודשים דצמבר, ינואר ופברואר).

במועדון מצפים בקוצר רוח לכספים ממשרד האוצר, שאמורים להיכנס בתחילת נובמבר. "אנחנו אולי הקבוצה שנפגעה ממשבר הקורונה הכי הרבה", אמרו במועדון. "ההכנה השנתית שלנו ממנויים וכרטיסים עומדת על כ-15 מיליון ש"ח. אין לנו כיסים עמוקים כמו בעלי בית אחרים ועשרה מיליון השקלים שאנחנו אמורים לקבל מהאוצר עדיין לא נכנסו. יש אותן הוצאות, אז בעזרת חשבון פשוט אפשר להבין באיזו בעיה כלכלית אנחנו נמצאים בה". כפי שכבר פורסם כאן, בועז תושב, אחד מהבעלים, יטוב בחודש הבא שוב לדובאי על מנת לנסות ולקדם שיתופי פעולה עסקיים.