אטוולד: "יש לנו חיסרון ביחס לאלו שהמשיכו להתאמן"

מאמן מכבי נתניה הכחיש שהקבוצה התאמנה בסגר. שני הבלמים הזרים בספק לכפ"ס

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  29.10.20 - 14:05
תחילת כתבה

פגרת הקורונה הרסה למכבי נתניה את המומנטום. אחרי הניצחון הגדול 0:7 על בני סכנין, היהלומים יפגשו ביום שבת את הפועל כפר סבא. "אנחנו לא יכולים להיתקע בעבר", אמר המאמן ריימונד אטוולד לאתר הרשמי. על אף שלמנהלת הליגות הגיע מידע על כך שנתניה המשיכה להתאמן בניגוד להנחיות ואף מכתב נשלח בנושא, ההולנדי הפתיע כשאמר: "יש לנו חיסרון גדול ביחס לקבוצות שכן המשיכו לשחק ולהתאמן".

לגבי תקופת הקורונה והעתיד אמר המאמן: "נותרה לנו התקווה שהפעם ההתחלה החדשה תימשך ללא הפרעות והפסקות, מה שיאפשר לנו להמשיך ולבנות את מה שאנחנו רוצים במועדון. השחקנים מוכוונים למטרה".

הבלם הנורבגי, אקינסולה אקיניימי, ייעדר מהמשחק הקרוב בשל פציעות, כאשר ואן דר קאפ בספק. ההולנדי עורך אימונים קלים וחזרתו קרובה יותר. המשמעות היא ששני הבלמים שלא אמורים להיות העונה שחקני הרכב - דולב אזולאי ועמרי גנדלמן - יפתחו מול כפ"ס.

המאמן התייחס גם לעתידו של רון אשכנזי, שאינו חלק מהתכניות והתבקש לחפש קבוצה, וגם כאן הפתיע: "רון הוא חלק חשוב מהקבוצה. הוא שיחק במשחק הראשון ואף הבקיע שער. ניסיון נרכש כשמשחקים בפועל, מה שלצערנו לא התאפשר לאחרונה בגלל המצב".

לגבי הסיכוי להתחזק בחלון שייפתח בקרוב הוסיף: "נצטרך להיערך לקראתו ולבחון תרחישים שונים. נרגיש את השטח ונראה איזה הזדמנויות יצוצו להרחיב ולחזק את הסגל הנוכחי. תחרות, בכל תחום, הכרחית כדי להגיע לביצועים ברמה הגבוהה ביותר".