כבוד: המחווה של עיריית חיפה לאנשי הכדורגל

ארבע דמויות יוצגו על לדים בסמי עופר. ברקוביץ' בפנים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  29.10.20 - 19:13
תחילת כתבה

עיריית חיפה ממשיכה להצדיע לאנשי התרבות והספורט. אלו שגדלו וצמחו בעיר ואשר הגיעו להישגים מרשימים ברמה הארצית והבינלאומית, זכו לכבוד ביציעי סמי עופר.

היום (חמישי) הוצבו לכל אורך היציע המזרחי של האצטדיון שלטי לד ענקיים, עליהם מופיעות דמויותיהן של ארבעה מכוכבי העבר של הכדורגל הישראלי, אשר גדלו בחיפה - אייל ברקוביץ', זאהי ארמלי, טל בנין ואלי גוטמן. בנוסף, הוצב במרכז היציע שלט תלת-מימד ענק, הנושא את הכיתוב MADE IN HAIFA, לציון העובדה כי מדובר בכוכבים מקומיים.

השילוט החדש יוצג באצטדיון במהלך כל חודש נובמבר וחשיפתו לקהל תיעשה במשחק העונה, שייערך בין מכבי חיפה למכבי תל-אביב, ביום שני, ה-2 בנובמבר.

בכוונת העירייה והנהלת האצטדיון העירוני להרחיב בעתיד את המיזם ולהציג באצטדיון דמויות נוספות מעולם הכדורגל, כאשר בחירת הדמויות החדשות שיופיעו בו, תיעשה הפעם על-ידי הקהל הרחב, אשר יוכל להציע את הצעותיו באמצעי הדיגיטל השונים של עיריית חיפה ושל האצטדיון.

איתמר צ'יז'יק, יו"ר דירקטוריון האצטדיון אמר: "אנו בסמי עופר - מהיפים והמודרניים בארץ, מברכים על השימוש במסכי הלד החדשים ובטריבונות הישיבה כפלטפורמה לפרסום וליצירת אווירה תומכת ספורט גם בימים, בהם לא ניתן לארח את קהל האוהדים באצטדיון החיפאי".

איור ועיצוב: דותן לידז'י חברת קריאייטיב