הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפועל חדרה בדקה את העלויות של ג'ון אוגו

הקשר דורש סכום לא ריאלי עבורה. לבאבידי בספק לבית"ר

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  01.11.20 - 08:40

הפועל חדרה מחפשת חיזוק ולאחרונה מתברר, שהיא ניסתה להשיג אחד יוקרתי במיוחד. האדומים גיששו בנוגע לעלויות של ג'ון אוגו שמתאמן בניגריה, אבל הוא דרש שכר המוערך ב-100 אלף ש"ח בחודש, סכום לא ריאלי עבורם.

הפועל חדרה התעניינה באוגו עוד כשהיה שחקן הפועל באר שבע וביקשה אותו במסגרת עסקת העברתו של קווין טאפוקו. השכר הגבוה לא אפשר למהלך הזה לצאת לפועל גם אז ולאחרונה נודע לאנשי חדרה שאוגו שחקן חופשי, לאחר שעזב את אל אדלה הסעודית, מה שהוביל אותם לנסות שוב את מזלם. מימר מעריך את הניגרי אותו הוא מכיר מהימים ששימש כעוזר מאמן בהפועל ב"ש והיה שמח לשוב לשתף עמו פעולה, אבל העלויות הגבוהות בהבאתו צפויות למנוע זאת ממנו.

בתוך כך, בחדרה התאכזבו משער השוויון המאוחר שספגו אמש (שבת) ב-1:1 מול הפועל קריית שמונה. במשחק לא גדול, החבורה של מימר כמעט ויצאה עם שלוש נקודות כשמקסים פלקושצ'נקו שכבש שער אדיר היה המסוכן בשורות חדרה, ויסאם רבאח היה מהמצטיינים וסיכל כמעט כל ניסיון של ק"ש ורובי לבקוביץ' רשום על אחת מהצלות העונה, לאחר ניסיון של לוסיו.

הקפטן, דיא לבאבידי הוחלף במהלך המחצית הראשונה לאחר שספג "רגל עץ" והתקשה לדרוך על הרגל והוא בספק גדול למשחק נגד בית"ר ירושלים ביום רביעי הקרוב. בנוסף, טל כחילה הגיע כדי לצפות בחבריו בק"ש ויכנס בהדרגה לאימונים, לאחר שלא שיחק תקופה ארוכה.