הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כעס בסכנין: "הפסדנו על החלטות של השופט"

העולה החדשה הוציאה הודעה רשמית: "השער של מכבי לא חוקי"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  09.11.20 - 15:55

לפני המשחק נגד מכבי תל אביב, דיברו בבני סכנין על הפסד מכובד ויציאה לפגרת הנבחרת בצורה מעודדת, אך למרות שנוצחו רק 2:1 אמש (ראשון) נגד האלופה, במועדון היו מאוכזבים בסיום. ה-VAR ביטל פנדל לטובתה של סכנין, מכבי תל אביב הצליחה להבקיע במחצית הראשונה רק מהנקודה הלבנה. מארון גנטוס איבד כדור, ראמי חמאדה ביצע טעות שהובילה לשריקה של גל לייבוביץ'.

במחצית השנייה טענו בסכנין שהשער השני היה לא חוקי, אך הבלם הקולומביאני, אוסבלדו הנריקס היה זה שמסר את הכדור אחורנית לחמאדה, פשיץ' קרא את המהלך והכפיל את התוצאה.

לאחר מכן יצאה הודעה רשמית מטעם המועדון נגד השיפוט: "לפי החלטות השופט, הפסדנו את המשחק, אך לא כך היא התוצאה לפי שריקות האמת. גם פנדל חוקי נפסל לזכות בני סכנין וגם שער לא חוקי לזכות מכבי תל אביב. עוול גדול עשה השופט אתמול לבני סכנין".

ניסו אביטן הכין את שחקניו בצורה טובה ונאלץ להסתדר ללא חצי הרכב: מחמוד קנדיל, עלי עותמאן, סארי פלאח, סבסטיאן ולסקז, בהג'את בשיר, עלי אבו ריא הפצועים וכן עטאא ג'אבר המורחק. עם זאת, למרות החיסורים הייתה תחושת פספוס: "לא הגיע לנו להפסיד למכבי ת"א, שתי טעויות שלנו עלו לנו במשחק. תפסנו אותם ביום לא טוב והיינו צריכים להוציא נקודות".

נייג'ל האסלביינק רשם בכורה כשנכנס כמחליף במחצית השנייה. הוא עדיין לא כשיר למשחק מלא, אך במועדון בונים עליו לאחר פגרת הנבחרות. החלוץ, אוסמה חלאיילה שהיה המצטיין בשורות סכנין וגם חתום על השער המצמק, יצטרף לנבחרת הצעירה ואף מההתאחדות נמסר לו שהוא בסגל המורחב של הנבחרת הבוגרת.