זכה באליפות בב"ש, ופרש כדי למכור מסכי לד

בגיל 25 מנזון נפרד: "עד היום לא מבין למה אהבו אותי ככה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.11.20 - 15:22

תגיות: ואדים מנזון

תחילת כתבה

41 דקות בלבד היו לוואדים מנזון בעונת האליפות עם הפועל ב"ש ב-2018, אבל זה לא מנע מהחלוץ הרוסי לקבל אהבה כאילו גדל על הברזלים בווסרמיל. החתמת החלוץ הרוסי האלמוני בשיאו של מאבק אליפות העלתה לא מעט תהיות, אך הקהל הבאר שבעי בחר להסתכל דווקא על חצי הכוס המלאה.

שנתיים וחצי אחרי, מנזון החליט לפרוש מכדורגל וכשהוא בן 25 בלבד, וזאת אחרי שהספיק לרשום 12 הופעות בטרקאי הליטאית ועוד 7 הופעות (2 מתוכן בקבוצת המילואים) בחימקי הרוסית. לאחרונה ואדים מנזון החליט לפרוש מכדורגל, אחרי שלטענתו מיצה את הענף. אז למה הוא פרש? כי פתח עסק למכירת מסכי לד ברוסיה, שהוא גם הכוכב של העסק בסרטוני תדמית.

בראיון לערוץ הספורט אחרי שעזב, מנזון סיפר על התקופה בב"ש: "בכל מקום שהייתי הולך היו עוצרים, מדברים ומצטלמים איתי. אני חושב שהייתי מהשחקנים שעשוה כי הרבה "סלפים" בחגיגות האליפות. יצא לי לחשוב בכל יום בב"ש למה הקהל נתן לי כל כך הרבה אהבה, זה היה משהו מדהים. עד היום אין לי תשובה לזה".

החלוץ נזכר באירועים שהתרחשו במהלך משחקים: "הקהל היה קורא לי במהלך משחקים ברוסית: "ואדים, בוא לפה". הם כל הזמן קראו לי לבוא עד אליהם ועודדו אותי, עוד לפני שקיבלתי דקה אחת בהפועל ב"ש. ברגע שיש תמיכה כזאת, בא לך לשחק עוד יותר".