"גוטליב? הרחקה הזויה. עייף מלהתעסק בזה"

קלינגר ביקר ("לא מבין מאיפה זה בא"). לוזון: "משחק פושר"

תומר לוי
תומר לוי  21.11.20 - 17:05
תחילת כתבה

אם חשבתם שפגרת הנבחרות תוציא את הפועל ת"א לדרך חדשה, טעיתם ובגדול. גם הפעם, כמו בפתיחת העונה כולה, האדומים לא הצליחו להשיג שלוש נקודות ורשמו משחק רביעי ללא ניצחון בחמישה משחקים. רגע אחרי, מאמן הפועל ת"א, ניר קלינגר, בחר דווקא להתעסק בהרחקה של אדי גוטליב בסיום.

"החמצנו ולא דייקנו במסירה האחרונה, זה היה משחק של 1:4", אמר ניר קלינגר, מאמן הפועל ת"א, בסיום. "ההרחקה בסוף הייתה הזויה, אני לא מבין מאיפה היא הגיעה. גוטליב הלך לכדור ופגע בו. הרחקה לא מוצדקת. עייפתי מלהתעסק בשיפוט".

באשר למשחק עצמו, אמר קלינגר: "היו לנו המון הזדמנויות, הקבוצה במגמת שיפור, אבל התוצאה מאכזבת מאוד. דוידה? שחקן ברמה גבוהה שמתקדם מהר מאוד, אבל הוא צעיר ויכול היה לשים את שער העונה במקום לתת פס לפינה ולתת צ'יפ. שאפו על המבצע, פעם הבאה. אני חושב שהגיע לנו ניצחון, היינו הקבוצה הטובה יותר וחבל".

עיאד אבו עביד, מגן האדומים, הוסיף: "בסך הכל היה לנו משחק טוב, הגענו לחצאי מצבים. אני חושב שעם קצת יותר ריכוז בחלק האחרון היינו יכולים לנצח. ראו שיפור ביכולת, אנחנו במומנטום מסוים ומקווים לשמור על זה. הפנים לק"ש. זה משחק קשה מאוד, אבל נבוא לקחת את הנקודות".

"התחושות מעורבות", אמר גיא לוזון בצד השני. "אני חושב שהיה משחק פושר שלנו, במיוחד עד דקה 80, היינו צריכים לדחוף הרבה יותר לעומק ולבעוט יותר לשער. שוב, משחק פושר. למה? זה יכול להישמע כתירוץ. העובדה שהחבר'ה חוזרים משפיעה עלינו, אבל זו לא הסיבה ואנחנו צריכים לשחק הרבה יותר טוב גם בצורת המשחק הזו".

"בית"ר?", המשיך לוזון, "זו ליגה מאוד שיויונית, אין משחק פשוט. בכל משחק שתשחק טוב הסיכוי לנצח גדל, אבל כל משחק יכול ללכת לכאן או לכאן. אין משמעות בעידן הזה לבית או חוץ".