סוף הדרך? תורג'מן עשוי לסיים את תפקידו

מאמן כפ"ס ישלם את המחיר אחרי ההפסד: "עומדים בציפיות"

גיל לוין
גיל לוין  21.11.20 - 21:43
תחילת כתבה

אחרי ההפסד הכואב מול בני סכנין, מעמדו של מאמן הפועל כפר סבא, עמיר תורג'מן, שוב על הפרק. גורמים במועדון טוענים כי ההחלטה כבר התקבלה והמאמן יסיים את תפקידו. יצחק שום יחליט ביממה הקרובה האם להמתין עד לסיום השבוע העמוס שכולל מפגשים עם מכבי חיפה ומכבי ת"א.

"מאוד מאכזב, משחק שלישי שלא מצליחים להבקיע, ואנחנו אחרי טעות ספגנו מפאול", אמר המאמן. "מאכזב מאוד. המעמד שלי? לא מרגיש לחץ, מתעסק בכדורגל ובעונה שלי. פתיחה לא רעה וחבל שהפסדנו היום, אבל סה"כ עומדים בציפיות של עצמנו. יש משחקים שאנחנו צריכים להיות הרבה הרבה יותר טובים, רעשי רקע תמיד יהיו ונשתדל להתעלם. הליגה ארוכה וקשה. נגד ב"ש הוצאנו נקודה, אבל זה היה טוב מאוד, שחקנים התרוממו ואנחנו נרים את כולם. זה מרתון ארוך. נגיע מוכנים למכבי ת"א ולמכבי חיפה".

"כיף גדול, אחרי מאמץ אדיר של השחקנים חושב שהיינו ראויים לנצח", סיכם ניסו אביטן, מאמן סכנין. "הרבה דברים השתנו בחודש. עבדנו קשה, היינו צריכים לשפר כושר גופני ולהתחזק בחלון, עשינו את זה בסדר ורואים את התוצאות. המסר עבר לשחקנים, אנחנו לא רוצים מחמאות אלא נקודות. שמח שלא ספגנו. כיאל? אין ספק שזה רכש משמעותי, בסכנין יש שחקנים מצוינים ונהיה קבוצה טובה, נעבוד בצניעות. נישאר צנועים עם רגליים על קרקע".