בכפ"ס מעריכים: שום נחוש להיפרד מתורג'מן

החלטה תתקבל ביממה הקרובה: "יש לנו ציפיות גבוהות מזה"

גיל לוין
גיל לוין  22.11.20 - 07:24
תחילת כתבה

המשיכה את הרצף של 300 דקות ללא שער. הפועל כפר סבא רשמה אמש (שבת) את ההפסד השלישי והראשון שלה בבית העונה עם 1:0 מול בני סכנין. בחדר ההלבשה שררה דממה בסיום המשחק, כשמעמדו של עמיר תורג'מן מעורער ובמועדון מעריכים כי הוא יסיים את דרכו בקרוב.

מעמד המאמן כבר מספר שבועות על הפרק, בצל מתיחות ומחלוקות בינו לבין יצחק שום, שבסיסן בסגנון המשחק. כעת, גורמים במועדון טוענים כי שום נחוש לסיים את מערכת היחסים. ההחלטה צפויה להתקבל ביממה הקרובה, וההערכות הן כי המהלך ייעשה רק בסיום השבוע העמוס, הכולל מפגש מול מכבי חיפה ביום שלישי ולאחר מכן מול מכבי ת"א.

בינתיים, המאמן גרם לכעס בהנהלת המועדון כשאמר בסיום המשחק: "אנחנו עומדים בציפיות של עצמנו". בכפר סבא אמרו: "7 נקודות מתוך 18 זה לא לעמוד בציפיות. להפועל כפר סבא יש ציפיות גבוהות מזה, ובטח כשמפסידים ולא מצליחים לכבוש. לקבוצה הזאת יש סגל איכותי מאוד והמטרה מבחינתנו היא פלייאוף עליון".

ובחזרה למשחק, במועדון ביקשו להחמיא לעומר פדידה, שמצבו הרפואי גורם לדאגה בצוות המקצועי. הקפטן פרק את הכתף אמש וייבדק היום, כשהוא עשוי להיעדר כחודש ימים. כמו כן, מחמאות חולקו גם לבן רייכרט, שהפגין מחויבות והנהגה לאורך המשחק, וכן לאביב סולומון.

המגן שיתף בתחושות: "אנחנו מאוד מאוכזבים, עבדנו קשה כל השבוע וידענו שזה יהיה משחק לא קל שיהיה בו הרבה אגרסיביות ומלחמה. יש לנו עוד כמה ימים משחק מול מכבי חיפה ואנחנו נהיה חייבים להרים את עצמנו, זה חלק מהמקצוע הזה. נדע להרים את עצמנו גם באימונים וגם בחדר ההלבשה".