קלינגר: "חייבים לשפר את קבלת ההחלטות בחלק הקדמי"

המאמן מתכונן לק"ש. שלמה יחזור ל-11 של הפועל ת"א

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  23.11.20 - 19:09
תחילת כתבה

אחרי ה- 0:0 מול מכבי פ"ת, בהפועל ת"א מקווים לרשום ניצחון שני בליגה, כשיתארחו מחר (שלישי) אצל הפועל ק"ש. ניר קלינגר ייחסר גם הפעם שני שחקנים דומיננטיים בהרכב, אדי גוטליב שהורחק בשבת ועמנואל בואטנג, שעדיין נמצא בבידוד בעקבות נסיעתו לביקור משפחתי בגאנה.

על כן, עושה רושם שרז שלמה, שהיה מורחק במשחק הקודם יחזור למרכז ההגנה לצידו של סיאנדה קולו. עוד אפשרות היא שאיעד אבו עביד יוסט לעמדת הבלם וניב סרדל ישחק בעמדת המגן הימני. מעבר לכך, נראה שלא יהיו שינויים, מה שאומר שבחלק הקדמי ימשיכו לשתף פעולה אושר דוידה, רועי זיקרי ועומרי אלטמן.

בקבוצה מודעים לכך שק"ש מגיעה בפורמה נהדרת ומדברים על כך שיצטרכו להילחם על על מנת להוציא נקודות מהמגרש הצפוני. כמו כן, מקווים מאוד שיראו שיפור בכל מה שקשור למשחק ההתקפה. האדומים הגיעו בשעות הערב למתחם צימרים בשדה אליעזר, מרחק רבע שעה מקריית שמונה.

"אנחנו יוצאים למשחק חוץ קשה מול מוליכת הטבלה. נפגוש קבוצה מצוינת ואנחנו מתכוננים בהתאם", אמר קלינגר. "חשוב לנו לשפר את קבלת ההחלטות בחלק הקדמי ולהמשיך להציג קבוצה מחויבת, דינמית וחזקה".

רועי זיקרי הוסיף: "הלו"ז אמנם צפוף, אבל אנחנו לא מתלוננים. כולנו מבינים את חשיבות המשחק מחר ורוצים ליצור רצף חיובי. יש לקבוצה גרף שיפור ואנחנו מקווים להמשיך אותו גם במשחקים הקרובים. קריית שמונה בתקופה מצוינת, מדובר בקבוצה טובה וברור לנו שהולך להיות משחק לא פשוט במגרש קשה".

הרכב משוער: ארנסט שטקוס, איעד אבו עביד, סיאנדה קולו (ניב סרדל), רז שלמה, דני גרופר, שי אליאס, שי אייזן, דן עזריה, אושר דוידה, רועי זיקרי ועומרי אלטמן