מורי יעבור מבחן כשירות, גאדיר צפוי לפתוח

גם לזמי וראנז'ל נלקחים בחשבון בבני יהודה להפועל חיפה

תומר לוי
תומר לוי  24.11.20 - 08:53
תחילת כתבה

אחרי ההפסד לעירוני קריית שמונה, בני יהודה תתארח הערב (שלישי, 18:00) אצל הפועל חיפה (שידור ישיר ב-5LIVE), במטרה להשכיח את התוצאה בשבת. "החוכמה היא לשים את המשחק מול קריית שמונה מאחור ולחזור למסלול הניצחונות", אמרו בקבוצה. "אסור שמה שקרה במחצית הראשונה יחזור על עצמו, וגם לא איך שהגענו למשחק".

בינתיים, בקבוצה מקווים לבשורה חיובית מדן מורי. הבלם, שנעדר כחודש בעקבות פציעה, יעבור במהלך היום מבחן כשירות שיקבע אם הוא יוכל לפתוח בהרכב של ניר ברקוביץ'.  בניגוד למורי, אליסון דון סנטוס ימשיך להעדר בעקבות פציעה בשריר הירך האחורי. מי שסובל מפציעה דומה הוא רועי בן שמעון, שעבר צילום הלילה וככל הנראה ייעדר מעל חודש.

מוחמד גאדיר צפוי לפתוח במקומו של בן שמעון בהתקפה הכתומה, וגם אריאל לזמי נלקח בחשבון. בכל מקרה, אם מורי יהיה כשיר, ברקוביץ' עשוי לפתוח עם שני בלמים בלבד וגם המגן השמאלי הברזילאי, מישל ראנז'ל נמצא בתמונת ההרכב. אגב, מי שעוד יוכל לשחק הוא סתיו פיניש, למרות שהורחק בשבת נגד קריית שמונה. הסיבה: על פי התקנון, אין מניעה שישחק עד הדיון בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל.

הרכב משוער: עומר ניראון, עמית כהן, דן מורי, סגס תאמבי, מישל ראנז'ל, סתיו פיניש, יוסיף מוסא, מתיאה ליואיץ', אריאל לזמי, ניב זריהן, מוחמד גאדיר.