"העיסוק היומיומי בז'וסוואה משניא אותו על השחקנים"

שמעון ביטון, אביו של עמית ביטון ושחקן העבר של ב"ש, בראיון ל"5 באוויר": "כל נגיעה בו באימון הופכת לקרב תרנגולות. ז'וסוואה הוא כמו פצצה מתקתקת. הוא לא רואה בעיניים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.11.20 - 13:51

תגיות: עמית ביטון

תחילת כתבה

עבר את הגבול: ז'וסוואה עמד במרכז סערה נוספת בב"ש, כשהתעמת עם עמית ביטון במהלך האימון. הכוכב הבלתי מעורער של האדומים קילל את הבלם, ובקבוצה החליטו לא לעבור על זה לסדר היום.

מי שראה מהבית את הדיבורים על התקרית הוא שמעון ביטון, אביו של עמית ושחקן העבר של הפועל ב"ש. לשמעון ביטון בטן מלאה על הפורטוגלי, אותו הכיר היטב ואף כינה אותו "בן בית". בראיון ל"5 באוויר" הוא מספר את הצד של בנו לעימות.

"ז'וסוואה היה אצלנו בן בית", ביטון פתח את דבריו, "בגלל החברות העמוקה שנוצרה בין עמית לבין ז'וסוואה, זה הפתיע אותי מאוד. ז'וסוואה אפילו לא התקשר להתנצל. מה שהיה באימון זה שהיה משחקון פנימי, ואז עמית עשה עליו עבירה. ז'וסוואה שלח יד לפנים של עמית, ועמית הגיב לו. זה יכול היה להתפתח למשהו יותר גרוע".

"עמית נעלב מהאירוע", האב הוסיף, "האימון נפסק באותו רגע והם הלכו הביתה. אף אחד עדיין לא דיבר עם הבן שלי מהקבוצה".

ומה לגבי העתיד של ז'וסוואה? "יש פה דילמה, ההתעסקות היום יומית סביב ז'וסוואה משניאה אותו על פני השחקנים האחרים", שמעון ביטון אומר, "כל שחקן שנוגע בו באימון, זה ישר מתפתח לקרב תרנגולות. יוסי אבוקסיס בדילמה, מצד אחד הוא השחקן הכי טוב בקבוצה, מצד שני יש את ההתנהלות הזו. הוא מנסה לטפל בדברים ולשמור על הקבוצה, אבל זה קשה".

"אני מאוד מקווה שהמקרה הזה לא ישים סוף לדרכו של ז'וסוואה בב"ש, אבל אין לי ספק שהפצצה תמשיך לתקתק", ביטון סיכם, "אני מכיר את הבן אדם, הוא לא רואה בעיניים. יוסי עושה בשבילו הכל, זה מעליב לראות שככה הוא מחזיר לו".