ניר קלינגר: "אין לנו קושי בחלק הקדמי"

מאמן האדומים מחפש פתרונות. אוהדי הפועל הגיעו לק"ש

תומר לוי
תומר לוי  24.11.20 - 21:09
(צילום: דני מרון)
(צילום: דני מרון)
תחילת כתבה

רק בישראל. למרות המרחק הגדול, הקורונה וההגבלות, אוהדי הפועל תל אביב הגיעו הערב (שלישי) לקריית שמונה. כ-60 מהם חנו בסמוך לאצטדיון ועלו עליו במטרה לנסות ולצפות במשחק מרחוק. כוחות משטרה הגיעו למקום ולא נרשמו הפרות סדר. על אף התמיכה, האדומים סיימו עם הפסד 1:0 מאכזב מול עירוני ק"ש.

"אין לי הרבה מה להגיד", אמר ניר קלינגר לאחר ההתמודדות, כשהוסיף: "המשחק מדבר בעד עצמו ולא התוצאה. אם לא נדע להבקיע מכל כך הרבה מצבים שאנחנו יוצרים אז נהיה בבעיה, היריב מפעמיים מבקיע וזו התוצאה. אין לי יותר מידי מה לנתח".

המאמן הוסיף: "אין לנו קושי בחלק הקדמי. אנחנו יוצרים המון מצבים וגם היום ואני שואל את עצמי כמה הזדמנויות צריך בשביל להבקיע. זה לא מתאים לרמות האלו וחבל, זו בעיה ונתמודד איתה. אני חוזר ואומר היכולת שלנו לא שווה הפסד, בטח לא בשחק של היום. הליגה צפופה, נצטרך לעשות הסקה טובה של המסקנות בשביל להתרומם".

עמרי אלטמן התייחס גם לאחר המשחק: לחטוף גול כזה זה לא משהו שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו, אנחנו עם מעט נקודות ואנחנו צריכים כל נקודה וחבל. כרגע זה לא מספיק טוב. בהתקפה אנחנו יוצרים מצבים ולא מנצלים אותם עד הסוף. במקום להבקיע אנחנו בפיגור וחבל".

מנגד, בצד המנצח, קריית שמונה תבלה גם את סוף המחזור הזה בפסגת ליגת העל. קובי רפואה אמר לאחר המשחק: "אנחנו סה"כ מחזור שישי. השאיפה היא לשחק אטרקטיבי והתקפי. הפועל קבוצה טובה וטקטית, בשלושה ימים אחרונים היו לנו שני משחקים. אני מאוד גאה בשחקנים, למרות שלא שיחקנו טוב היום אני הולך בתחושה טובה אבל יש עוד הרבה עבודה".

בנוגע להתבססות בצמרת אמר המאמן: "זו השאיפה שלנו. בחמש השנים האחרונות ק"ש הסתבכה בתחתית לא בגלל תקציב, פשוט יש דברים שלפעמים לא הולכים. שמח שבנינו קבוצה טובה. באשר להערב, זה היה משחק לא טוב שלנו בלשון המעטה".

מוחמד שכר, שסיפק משחק טוב במדי הקבוצה הצפונית, שב למגרשים אחרי תקופה ארוכה שהוא חווה בעיות עם המועדון, והוא התייחס לכך לאח ההתמודדות: "עברתי תקופה קשה מתחילת העונה. אני מאוד שמח שחזרתי לעניינים ובשביל הקבוצה אני עוד יותר מבסוט. אני מודה לאיזי וקובי שנתנו לי עוד הזדמנות. היה קצת אי הבנה ביני למועדון אבל זה נפתר. אני נמצא במקום טוב. ק"ש לאורך כל השנים היה מועדון מצויין. אמרתי לאיזי שכל הוא ירצה אותי, אתן 100%, הוכחתי את זה היום".