בן שמעון צפוי לעלות עם 3 בלמים נגד נתניה

אזולאי ודוד צפויים לקבל מנוחה באשדוד, באיו יפתח בחוד

גיל לוין
גיל לוין  25.11.20 - 12:46
תחילת כתבה

אחרי שניצחה 0:2 את הפועל באר שבע בשבת האחרונה, מ.ס אשדוד תארח הערב (רביעי) את מכבי נתניה, וגם הפעם היא תקווה להשאיר את הנקודות בבית. "זה שבוע מאוד מורכב, אנחנו צריכים לאושש את השחקנים כמה שיותר מהר", סיפר רן בן שמעון על העומס. "נתניה קבוצה טובה, יוזמת, תוקפת ונעשה את ההתאמות שלנו, את הריענון שאנחנו חושבים שצריך ונבוא מוכנים למשחק. השבוע התחיל לנו טוב, ונשתדל גם להמשיך אותו כך".

ניר ברדע שיתף גם הוא בתחושות לקראת המשחק: "נתניה היא בהחלט קבוצה חזקה מאוד העונה, שעושה עבודה טובה. יחד עם זאת, אני חושב שאשדוד מוכיחה השנה שהיא באה מוכנה יותר, חזקה יותר ועם הפנים למקומות הגבוהים בטבלה. אנחנו עובדים קשה מאוד באימונים לפני כל יריבה שתגיע, קבוצה מאוד מגובשת ומאוחדת ורואים זאת על המגרש".

בשל היעדרותו של בלם נבחרת אוגנדה, טימותי אוואני, ברדע זכה בקרדיט מחדש לאחר תקופה ארוכה ורשם משחק מצוין. השחקן שיתף בשאיפות שלו העונה וברצון להגיע לנבחרת ישראל: "כבוד גדול יהיה לי לקבל זימון לנבחרת ולייצג את המדינה שלי, אני חושב שלכל שחקן זה רגע מאוד משמעותי בקריירה. אני אמשיך להשקיע ולהתמיד ומאמין שגם זה יגיע בעזרת השם".

ברמה המקצועית, המאמן צפוי לערוך שני שינויים בלבד בהרכב ולשנות את המערך לחמישיית הגנה. מי שישוב ל-11 הוא אוואני, שחזר לישראל רק ביום שני האחרון והוא ירכיב שלישיית בלמים עם ניר ברדע וננאד סבטקוביץ'. שלומי אזולאי יזכה למנוחה במטרה למנוע עומס ויתחיל את המשחק על הספסל, כמו גם דין דוד, כשפאהד באיו יקבל את הקרדיט בהתקפה.

הרכב משוער: יואב ג'ראפי; טום בן זקן, ננאד סבטקוביץ', ניר ברדע, טימותי אוואני, מונטרי קהאמני; רועי גורדנה, מוסא בגאיוקו, מוחמד כנעאן; שגיב יחזקאל, פאהד באיו.