מה עם הבידוד? ספסל אשדוד ישב ביציע הכבוד

המשקיף הורה להם לעבור בשל הסופה. דוד אחרי ה-0:4: כיף

גיל לוין
גיל לוין  25.11.20 - 21:28
תחילת כתבה

נדמה שעונת 2020/21 של ליגת העל תהיה הכי שוויונית, ואולי גם הכי משוגעת שראינו בשנים האחרונות. מכבי נתניה, מי שנחשבה ללהיט של המחזורים הראשונים ספגה הערב (רביעי) תבוסה 4:0 מול אשדוד, שאחרי פתיחת עונה מגומגמת סופרת ניצחון שני ברציפות על האפס.

עוד לפני המשחק נרשם אירוע שלא עומד בכללים שהציבה המנהלת למלחמה בנגיף הקורונה. בשל הסופה שהתרחשה באצטדיון החליט משקיף המשחק, איציק כהן, ששחקני אשדוד, אלה שאמורים לשהות בבידוד, יעלו אל יציע הכבוד. הבעיה היא ששם ישבו אנשי התקשורת, ולכן נוצרה התקהלות. (מהמנהלת נמסר בתגובה: "הקצאת מקום של שחקנים ביציע הכבוד נעשה מראש למקרה של גשם, באישור הגורמים הרלוונטים").

ובחזרה לכדורגל, המאמן המנצח רן בן שמעון יצא עם חיוך. "זה משחק שהיה בו הכל", סיכם, "הבנו שצריך לשמור את המשחק חי מול קבוצה שמאומנת טוב. יש לי הרבה שחקנים שרצים בראש שבא לי לחבק אותם על התרומה שלא כתובה בסטטיסטיקה, המחצית השניה היתה גדולה וחכמה. זה לא סוד שהליגה מאוד מאוד צמודה, אנחנו רואים איכויות. זו תקופה צפופה, זה לא קל ומגיעה מילה טובה לשחקנים".

אחד המצטיינים של אשדוד שכן הופיעו בסטטיסטיקה הוא דין דוד, שסיים את המשחק עם צמד: "כיף גדול. אנחנו עובדים קשה באימונים ומנסים לקחת נקודות, להשתפר ולעלות כמה שאפשר. בפן האישי, אני מנסה לעשות הכי טוב, להיות חד ואני מאוד מאוד שמח שזה יצא לי היום. אנחנו מאוד מגובשים וזה בא לידי ביטוי בכר הדשא".

בצד המפסיד, מאמן נתניה ריימונד אטפלד החמיא ליריבה: "כשאנחנו לא מצליחים לשחק את המשחק שאנחנו רוצים, אז מתחיל עוד משחק בתוך המשחק וזה מאבק. היריב גורם לך לשחק לא כדורגל נחמד. אשדוד הקשתה עלינו ונלחמה. אמרתי לשחקנים שאם הם חושבים שהם יכולים לשחק ולשחק ולא יגיבו להם... קבוצות מוצאות פתרונות. זה אומר שאם אנחנו לא משחקים את הכדורגל שאנחנו רוצים, אז מתפתח מאבק".

חן עזרא הוסיף: "תחושה לא נעימה כמובן. אף אחד לא אוהב להפסיד, בטח לא בתוצאה כזו, אבל לא הגיע לנו יותר מזה היום. במחצית הראשונה התנאים של המגרש מאוד הקשו עלינו".