הפתרון? בהפועל תל אביב מעוניינים להחתים את גיל יצחק

מגבלות התקציב עלולות להפריע. במועדון מודאגים מההפסד לבני יהודה: "זה נראה רע, מאיפה ניקח נקודות?"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  29.11.20 - 07:11
תחילת כתבה

תחושות קשות מאוד בהפועל תל אביב אחרי ההפסד 1:0 אמש (שבת) לבני יהודה, הפסד שני ברציפות שהוריד אותה אל מתחת לקו האדום, כשבמאזנה חמש נקודות בלבד מתוך 21 אפשריות. עם שריקת הסיום שחקנים רבים התיישבו על כר הדשא ביאוש, כאילו מתקשים לעכל את ההפסד והם ירדו באיטיות לחדר ההלבשה, שם הייתה אווירת נכאים ודממה של ממש.

התסכול נובע בעיקר מהעבודה שגם במשחק אתמול, בדומה לשני המשחקים האחרונים, השחקנים של ניר קלינגר הגיעו למצבים אבל הם פשוט לא מצליחים לכבוש והכדור פשוט לא נכנס לשער. "זה פשוט הזוי, יכולנו לכבוש שלושה שערים במחצית הראשונה, וכשאתה לא עושה את זה , וגורר איתך גם את שני המשחקים האחרונים אז זה משפיע", אמרו בקבוצה.

כפי שפורסם בערוץ הספורט בשבוע שעבר, אנשי המועדון טוענים שגם מגבלת התקציב (של כספי רשת הביטחון מהאוצר) לא מאפשרת החתמת שחקן חופשי נוסף. כלומר, רק אם ישוחרר שחקן, האדומים יוכלו להחתים שחקן אחר במקומו. לערוץ הספורט נודע כי בקבוצה מעוניינים להחתים את גיל יצחק, שהתאמן עם הקבוצה בשבוע האחרון והוא שחקן חופשי, אך כאמור כרגע ישנה בעיה תקציבית. אולי בהמשך ינסו להשתחרר מלבאן קוטליה, שמאכזב עד כה.

"מרוב שאנחנו מדברים על כך שיש לנו בעיה ברגל המסיימת ומול השער זו כנראה כבר נבואה שמגשימה את עצמה ואנחנו פשוט לא מסוגלים לכבוש", הוסיף גורם במועדון. בהפועל ת"א התקשו להאמין שהם ירדו מתחת לקו האדום. למרות שצמד המילים "מועמדים לירידה" כבר מרחף סביב המועדון, בשלב הזה אף אחד במתחם חודורוב לא מעלה את זה על לשונו אבל מודים: "אין ספק שזה נראה רע. עובר בראש 'אם עד עכשיו בקושי לקחנו איפה ניקח?'".

לעניין אחר. בועז תושב, שביקר בדובאי, חזר בסוף השבוע לארץ אך נכוו לעכשיו אין בשורה לגבי משקיע חדש/חסות מהאמירויות. אמנם יש גורמים שמתעניינים, אך כאמור אין התקדמות בשלב הזה.