אבוקסיס: כל משחק נופל לנו עוד שחקן מהסגל

מאמן ב"ש מוריד ציפיות לפני הפועל חיפה. וגם: תכניות הרכש

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  29.11.20 - 16:10
תחילת כתבה

ללא הכוכב שלה שנקנס והושעה, אחרי שבעה משחקים ללא ניצחון וללא שער זכות בשני משחקי הליגה האחרונים, בהפועל ב"ש ישנו לחץ לקראת המשחק מחר (שני) מול הפועל חיפה. האדומים מהנגב רחוקים נקודה אחת מהמקום שמוביל לליגה הלאומית ומדובר בתסריט שאף אחד במועדון לא חזה, בטח אחרי העלייה המרשימה לשלב הבתים של הליגה האירופית. "חייבים לעצור את כדור השלג" אמרו בב"ש.

כפי שפורסם אתמול בערוץ הספורט, ז'וסוואה נקנס ב-6,000 יורו שהם 20 אחוזים ממשכורתו החודשית, קנס שמותר על פי ההסכם שנחתם עם ארגון השחקנים. עבירה נוספת תוביל לפרידה מידית. הפורטוגלי יגיע בשלישי לאימון ויתנצל פומבית על המקרה. לשחקנים נאמר כי הוא ימריא עם הקבוצה לצ'כיה למשחק מול סלביה פראג.

ז'וסוואה לא יהיה היחיד שיחסר ליוסי אבוקסיס במשחק מחר. גם רמזי ספורי, אלטון אקולטסה, מיגל ויטור וג'ונתן אגודלו לא יכללו בסגל כשהמאמן מתלבט אם לפתוח במערך של שלישיית בלמים או רביעיית הגנה. אנתוני וראן צפוי לחזור להרכב. אגודלו סובל ממתיחה במפשעה וטרם ברור כמה זמן ייעדר.

לפני המשחק מול היריבה מהכרמל התייחס אבוקסיס למצבת הפצועים ולהכנות: "כרגיל בין רצף משחקים אנחנו בהתאוששות. לצערי כל משחק נופל לנו עוד שחקן מהסגל. אנחנו גם עכשיו בסגל חסר, אבל יש שחקנים טובים ששיחקו בלברקוזן ולא איכזבו. נמשיך לשחק ונקווה להשיג תוצאה טובה אחרי תוצאות לא טובות בתקופה אחרונה".

גם איתמר שבירו, שכבש את שער הניחומים של הקבוצה מבירת הנגב התייחס: "מתכוננים למשחק מחר כמו כל משחק אחר. אנחנו עובדים מאוד קשה, זו תקופה מאתגרת מאוד, אבל אנחנו מגיעים מוכנים למחר".

במועדון אישרו את ההתעניינות בשגיב יחזקאל שמסיים בקיץ חוזה במ.ס אשדוד ורשאי לנהל מו"מ כבר בינואר. ההכנסה מאירופה תסייע בשינויים. מעמדם של ג'ונתן אגודלו ומרסלו מלי בקבוצה לא יציב. מלבד יחזקאל שמו אלון תורג'מן עלה לאחרונה. החלוץ היה מיועד להצטרף כבר בקיץ אבל הטלטלה שעברה על המועדון הובילה לפערים כספיים גדולים מדי מול החלוץ הישראלי שהביע נכונות לחזור לארץ.