הסכום שיכנס לבית"ר מדובאי: 200 מיליון ש'

חוגג ואוחנה ייצאו השבוע לאמירויות על מנת לסגור את העסקה

תומר לוי
תומר לוי  29.11.20 - 20:56
תחילת כתבה

העסק עוד לא סגור, אבל בבית"ר ירושלים כבר יכולים לחוש את משק כנפי ההיסטוריה: בסביבתו של משה חוגג משוכנעים לחלוטין שעסקת הרכישה של 49% מהקבוצה על ידי השותפים מאיחוד האמירויות תתבצע, מה שעשוי לשנות את פניו של המועדון - הן תקציבית, ברמת המתקנים ולאורך כל הגזרה.

בתוך כך, על פי הערכות, סכום ההשקעה של השותפים מהאמירויות צפוי לעמוד על כ-200 מיליון שקלים, בכפוף כמובן לתקנות הפייר-פליי של אופ"א. ביום שלישי צפויים הבעלים משה חוגג, היו"ר אלי אוחנה והמנכ"ל מוני ברוש להמריא לדובאי על מנת לקדם את המהלך. במידה שהעסקה ההיסטורית אכן תושלם הערב, היא צפויה להיות מוכרזת במסיבת עיתונאים משותפת בדובאי.

ובמקביל להתפתחויות בקומת ההנהלה, בקבוצה על הדשא מתכוננים לקרב הלא פשוט בסמי עופר: ההפתעה מהאימון הגיעה מכיוונו של אור זהבי, שלא היה עד כה בתכניות, אבל תורגל בהרכב לקראת מכבי חיפה. הבלם צפוי לענות להצעה שהוגשה אליו, על חוזה לשנתיים. אנטואן קונטה תורגל בקישור האחורי בשלב מסוים, כאשר אלירן עטר וירדן שועה אמורים להמשיך כצמד החלוצים בחוד ההתקפה.

המאמן סלובודן דראפיץ' אמר במסיבת העיתונאים לפני המשחק: "זה משחק שצריך להיות משחק של הגדולות, עדיין לא הוכחנו שאנחנו שם, אבל הסגלים שלנו ושל חיפה סגלים טובים ומעניינים, אז אני מצפה למשחק מעניין מאוד".

"אין ספק שאנחנו קצת רכים, אנחנו רוצים להיות יותר אגרסיביים, אבל אנחנו עדיין מובילים בסטטיסטיקה בחטיפות כדור במרכז המגרש של הקבוצה היריבה. ככה שכל אחד יכול לקחת את זה לכל מיני כיוונים. אנחנו רוצים להיות עוד יותר אגרסיביים ולשלוט במרכז השדה. אנחנו די דומיננטיים, יש מספיק מצבים שאפשר להבקיע. אנחנו רוצים להשתפר לפי התוצאות, אני די מרוצה מהחניכים שלי. כל הזמן רוצים להשתפר, אנחנו רוצים להיות יותר טובים כל הזמן. צריך לקחת את הדברים הטובים שלנו".

על הפציעות הוסיף: "פציעות זה חלק מהמשחק, אנחנו צריכים להתמודד עם זה. יש די הרבה שחקנים טובים בבית"ר ירושלים שאפשר להשתמש בהם. אנחנו רוצים את כל הסגל איתנו. מקווים שכל הסגל יהיה בריא".

בקבוצה התייחסו למשחק ואמרו: "זהו משחק חשוב לשתי הקבוצות. אנחנו חייבים להיות מרוכזים בהתקפה ובהגנה. כמו שאמר חוגג, אסור לאבד את הריכוז לרגע". החלוץ גלאופילו האסלביינק עובר סדרת בדיקות מאז שחזר, והמטרה - כאמור - היא שיחזור לשחק כבר במשחק הליגה נגד הפועל באר שבע.