לחץ בב"ש: "אם לא נשתפר, יהיו שינויים"

אבוקסיס יחליף מערך מול הפועל חיפה, חטואל צפוי לשחק בחוד

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  30.11.20 - 08:03
תחילת כתבה

ימים לא פשוטים עוברים על הפועל באר שבע עם שלל אירועים. ראשית, העימות הפיזי של כוכב הקבוצה ז'סוואה שהוביל להשעייתו, בנוסף ההפסדים באירופה, גם מרחק הנקודה מהקו האדום לא מוסיף. כל אלו והעובדה שיוסי אבוקסיס לא מצליח למצוא את המערך וההרכב שיוביל אותו לנקודות בליגה, גורמים ללחץ רב במועדון.

הערב (שני) האדומים יעלו למשחק בית בטדי מול הפועל חיפה כשהאדומים יודעים שאיבוד נקודות נוסף עלול להכניס את המערכת לכדור שלג שיהיה קשה לצאת ממנו. "אם לא נשתפר אז יהיו שינויים גדולים בינואר ובצדק", אמרו שחקנים בקבוצה.

המאמן יוסי אבוקסיס ערך אסיפה וידאו בה דיבר על מערך שלושת הבלמים של הפועל חיפה והודיע לשחקנים כי הם יחזרו לשחק עם רביעיית הגנה. מרוהאן קבהא יועדף על פניו של שיר צדק במרכז ההגנה לצידו של לואי טאהא. ההפתעה תגיע מכיוונו של אור דדיה שיירד לספסל ודוד קלטינס אמור לפתוח במקומו כמגן ימני. אבוקסיס המשיך להפתיע באימון המסכם כשתרגל את רותם חטואל שעד עכשיו מתקשה להתרגל לקצב בליגת העל אחרי עונות בליגה הלאומית.

בשל החיסרון של רמזי ספורי, ז'סוואה וג'ונתן אגודלו, איתמר שבירו ימשיך לקבל את הקרדיט בחוד. מי שנראה מדוכדך ממעמדו הוא אנתוני וארן, שהופתע לראות ששבירו שוב תורגל לפניו ב-11. יש לציין כי הדרומיים יצאו בשעות בוקר המאוחרות לבית מלון בירושלים ומשם הקבוצה תגיע למשחק.

הרכב משוער: אוהד לויטה; דוד קלטינס, לואי טאהא, מרוהאן קבהא, שון גולדברג; מרסלו מלי, מריאנו בריירו, תומר יוספי, סנטיאהו סלליך; רותם חטואל, איתמר שבירו.