"לא גרידיים": שביעות רצון בהפועל חיפה

תחושות מעורבות במועדון. השחקנים יעברו עוד בדיקת קורונה

גיל לוין
גיל לוין  01.12.20 - 07:00
תחילת כתבה

תחושות מעורבות בהפועל חיפה אחרי התיקו 2:2 מול הפועל ב"ש אמש (שני) באצטדיון טדי. מצד אחד הקבוצה של חיים סילבס איבדה יתרון ורשמה החמצות אדירות, אך מנגד, נלחמה והציגה אופי כשחזרה למשחק וסגרה מבחינתה שבוע נהדר, שהוציא את העגלה מהבוץ, עם ניצחון בדרבי וניצחון נוסף מול בני יהודה.

"הרגשה קצת מוזרה, אנחנו יוצאים עם תחושה שיכלנו לעשות יותר", אמר חיים סילבס. "אבל למרות רגעים קשים הצלחנו לחזור ולהשתלט על המשחק וגם כמעט לעשות את ה-2:3 וזה לא היה רחוק מלקרות. בסופו של דבר היה משחק עם ארבעה שערים ולדעתי כל מי שראה את המשחק נהנה. אני חושב שיכלנו לנצח, אבל אחרי פיגור אנחנו לא צריכים להיות יותר מדי גרידיים. נקודה זה גם בסדר".

מי שזכו אמש למחמאות מיוחדות היו חנן ממן שרשם את שערו הראשון העונה במדי הפועל חיפה, קייס גאנם שכבש משחק שני ברציפות ועדן בן בסט ותומר אלטמן שהיו קרובים לכבוש ולא ויתרו עד הרגע האחרון. כמו כן, בצוות המקצועי מרוצים מהשיפור ביכולת שהציגה הקבוצה בשבוע האחרון ומשחקני החיזוק ששדרגו אותה. בנוסף, המאמן היה מרוצה מכך שהצליח לשלב שחקנים שזכו לפחות דקות לאחרונה כמו רז שטיין ואלמוג בוזגלו שצפויים לקבל דקות נוספות גם בשבת הקרובה.

דור מלול שיתף בתחושות: "אני שמח שחזרנו לעצמנו והיינו קרובים גם להפוך את התוצאה חזרה. אנחנו מתאמנים ועובדים קשה, משפרים את מה שאנחנו צריכים לשפר, מחזקים את הדברים הטובים ואנחנו כבר בציפייה לשבת הקרובה מול בני סכנין ואנחנו מקווים בעזרת השם שיהיה טוב".

ולנושא אחר, לאחר שאחמד דראושה אובחן כחיובי לקורונה כלל שחקני הקבוצה עברו בדיקה ונמצאו שליליים. במטרה לוודא כי לא נרשמו הדבקות נוספות, מתוך חשש שלא עבר מספיק זמן מרגע החשיפה ועד הבדיקה, צפויים שחקני הקבוצה לעבור בדיקה נוספת במהלך השבוע. מחר יזכו השחקנים ליום מנוחה.