הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קלר וג'אבר צפויים לפתוח, בנדה ייעדר

שינויים בהגנת נתניה מול הפועל ת"א. דאגה ממצבו של הקשר הזמבי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.12.20 - 08:31
תחילת כתבה

במכבי נתניה התעסקו לא מעט השבוע בשופטים ובהעמדה לדין הצפויה בשבוע הבא בעקבות דו"ח השופט שלומי בן אברהם לאחר המשחק מול הפועל קריית שמונה. כשבמאזנה שלושה משחקים רצופים ללא ניצחון, כולל תבוסה 4:0 למ.ס אשדוד, הקבוצה תצטרך לדעת להשקיט את רעשי הרקע בשבת, כאשר תתארח אצל הפועל תל אביב (19:50, בלומפילד).

נתניה צפויה לשנות מעט את פניה בחוליה האחורית. עידו וייר התלונן על רגישות ונראה כי יירד לספסל; כארם ג'אבר, שאיבד את מקומו בהרכב לווייר, צפוי לשוב ל-11. זלאטן שחוביץ' ייעדר לאחר שספג כרטיס אדום מול ק"ש ואת מקומו יתפוס רותם קלר. על אף הביקורת שהשמיע ריימונד אטפלד כלפי הבלם הנורבגי, אקינסולה אקיניימי, נדמה כי המאמן ההולנדי עשוי להעניק לו קרדיט במרכז ההגנה לצידו של קיליאן ואן דר קאפ.

גם בקישור יהיה שינוי בהרכב. נתניה תקבל חזרה את גבי קניקובסקי, שיחזור מהרחקה ישירות ל-11. הקשר יחליף את לאמק בנדה, שספג מכה חזקה בברכו מול ק"ש ומאז לא מצליח לחזור לאימונים. בנתניה ישלחו את השחקן הצעיר והמוכשר לבדיקת MRI על מנת לקבל תמונה מדויקת יותר לגבי חומרת הפציעה וזמן ההיעדרות הצפוי. בנדה כמובן ייעדר מול הפועל ת"א.

"אנחנו כקבוצה טובים יותר מהפועל תל אביב, אבל בדיבורים לא ננצח", אמרו שחקנים במכבי נתניה לקראת המפגש עם האדומים, שנמצאים מתחת לקו האדום עם 5 נקודות בלבד מתוך 21 אפשריות. "הם לחוצים מהמצב שלהם בטבלה וננסה לנצל את זה", סיכם כמה מהשחקנים.

הרכב משוער: דני עמוס; כארם ג'אבר (עידו וייר), קיליאן ואן דר קאפ, אקינסולה אקיניימי (עמרי גנדלמן), רותם קלר; אלמוג כהן, אביב אברהם, גבי קניקובסקי, חן עזרא; קוון פרייטר, יונס מלדה.