"שערוריה של משטרה, הם פשוט מפחדים מלה פמיליה"

גורם בכיר בבית"ר בשיחה לערוץ הספורט אחרי ההתפרעויות בבית וגן: "זו מלחמה בגזענות והם עומדים בצד, זה לא ייאמן. אנחנו צריכים את המשטרה איתנו, הם קריטיים למאבק הזה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.12.20 - 12:43
תחילת כתבה

האירועים הבוקר (שישי) במתחם האימונים של בית"ר ירושלים בבית וגן לא נעלמו מעיניהם של ראשי המועדון, שנמצאים ברגעים אלה בדובאי בניסיון לסגור את עסקת הרכישה על ידי הגורמים מאיחוד האמירויות. גורם בכיר במועדון הביע ביקורת חריפה נגד המשטרה, שלא הצליחה למנוע מאותם אנשי 'לה פמיליה' לפוצץ את האימון.

"ההתנהגות של המשטרה היא בושה וחרפה", אמר בכיר במועדון בשיחה לערוץ הספורט. "עסקנו באימון הזה מיום ראשון. הזמנו אבטחה, דיברנו עם כל צמרת המשטרה במרחב הבירה, עשינו הכל. אנחנו פה בדובאי וכמעט רק בזה עסקנו. אנחנו צריכים את המשטרה איתנו, הם קריטיים כדי להילחם איתנו בגזענות".

"אז באה המשטרה ומפחדת מלה פמיליה", הבכיר גינה את המשטרה. "נותנים להם לעשות מה שהם רוצים ואנחנו סופגים את הביקורת. זה לא ייאמן, פשוט שערוריה של המשטרה".

"נתנו להם להיכנס ולפוצץ את האימון כי כנראה הם פוחדים מהם. אנחנו מתריעים, עושים הכל אבל הכל כדי למנוע את זה בכל מחיר. זו מלחמה נגד הגזענות ובאה המשטרה ופשוט לא מתערבת, זה מרתיח את הדם, מקומם".