הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חלון ינואר מתקרב: היכן ישחק דור מיכה?

מכבי ת"א, ב"ש, בית"ר או מכבי חיפה. תמונת מצב על עתידו

כתבי אתר ערוץ הספורט  26.12.20 - 18:55

כחצי שנה אחרי שהתפוצצה "פרשת הכדורגלנים", עושה רושם שדור מיכה ועומר אצילי קרובים מתמיד לחזרה לארץ. לאחר שמיץ' גולדהאר זרק את השניים ממכבי תל אביב ואף קבוצה בישראל לא צירפה אותם, הם חתמו בקבוצות מקפריסין. אצילי נמצא בדרכו למכבי חיפה, אבל היכן יחתום מיכה? תמונת מצב לגבי הקבוצות שמעוניינות בקשר, שמחזיק בסעיף שחרור בגובה 100 אלף יורו ובחוזה לשנתיים נוספות באנורתוסיס פמגוסטה. 

מכבי תל אביב - השחקנים והאוהדים בעניין

נתחיל מהסוף. ההערכה היא שמיץ' גולדהאר לא יחזיר את האקס, למרות הרצון של השחקנים לראות את חברם לשעבר שוב בקבוצה. בנוסף, רגע לפני הדרבי מול הפועל ת"א ובצל הפרסומים על המרדף המסתמן בין לא מעט מקבוצות הליגה על שירותיו, כ-1,000 אוהדי הצהובים הגיעו לאימון הקבוצה הבוקר ועודדו את השחקן תוך כדי השלכת אבוקות לכר הדשא. עושה רושם שמרות היכולת הדלה מאז פתיחת העונה בליגה והלחץ מסביב למועדון, הבעלים הקנדי לא ישתכנע בהחזרתו.

הפועל באר שבע - הכי מתעניינת

כפי שפורסם בערוץ הספורט, אלונה ברקת נתנה אור ירוק להגשת ההצעה לקשר מכבי ת"א לשעבר. שיחות עם סוכנו רונן קצב והשחקן עצמו כבר נערכו. "זה שחקן שובר שוויון", אמרו בב"ש אחרי שהבינו שהקשר מעוניין לחזור לארץ ושבמכבי ת"א סגרו בפניו את הדלת.

הרצון של מיכה לחזור לארץ, העובדה שב"ש הכניסה למעלה מ-20 מיליון שקלים כתוצאה מההצלחה בליגה האירופית, כמו גם הרצון להוריד מז'סוואה קצת מהלחץ שיש עליו, הובילו את כל הצוות ללכת למהלך. במקביל, נאמר לצוות המקצועי שבואו של דור מיכה, אם וכאשר, לא יהיה על חשבון חיזוק נוסף בשחקן הגנה וחלוץ.

בית"ר ירושלים - אופציה

השם החם ביותר שעלה לאחרונה הוא זה של דור מיכה. לאור הבעיות שישנן עם מתאוסיניו, בבית"ר מעוניינים בחיזוק על העמדה של הברזילאי.

כפי שפורסם באתר, מתאוסיניו נמצא בטיפולים בברזיל ולא ברור אם ומתי יחזור. הוא טען בתקשורת הברזילאית שהוא מעוניין לשוב ברגע שיחלים, אבל במועדון מחכים לראות מה מצבו הרפואי. בשלב זה נראה שקצב ההחלמה לא משביע רצון, כשייתכן שמשך ההיעדרות שלו תהיה גם אחרי חודש פברואר, מה שעלול לגרום לבית"ר לוותר על שירותיו.

חשוב לציין, נכון לנקודת הזמן הנוכחית, חוגג עדיין לא העביר לקבוצתו של מתאוסיניו את רוב התשלום עבורו, דבר שיכול להקל על שחרור שלו, לאור הפציעה שלא דווחה בעת שחתם.

מכבי חיפה - לא מעוניינת

מוליכת הטבלה מעדיפה את שירותיו של עומר אצילי ולא מעוניינת במיכה. כמו במקרה של מיכה, גם צירופו של חברו לפרשה לא יעבור בצורה חלקה, כאשר הפגנה בת 20 אנשים כבר התקיימה בסמוך לביתו של יענקל'ה שחר. האוהדים שהגיעו קראו שלא לצרף את השחקן, בשל פרשת המין בה היה מעורב.

לעומת זאת, השחקן עצמו ואנשי המועדון מקבלים הודעות רבות מצד אוהדי מכבי חיפה שרוצים לראות את אצילי לובש ירוק. הקשר עצמו ממתין לשחרור מאפואל ניקוסיה ואז דרכו למכבי חיפה תיסלל. ומיכה? הוא ייאלץ למצוא קבוצה אחרת בארץ, אם בכלל.