ברק בכר: "אי אפשר לתת כל משחק הצגה"

מאמן מכבי חיפה: "לביא רוצה לעשות איתנו עונה היסטורית". שרי: "אתם תראו אותי פה עוד הרבה זמן"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  02.01.21 - 19:06
תחילת כתבה

היכולת אומנם טעונה שיפור, אבל התוצאות? איזה תוצאות. מכבי חיפה גברה הערב (שבת) 0:1 על הפועל חדרה ורשמה ניצחון שמיני ברציפות, כשהיא מגדילה את הפער ממכבי ת"א ל-11 (ומשחק עודף). צ'ארון שרי כבש את השער היחיד במשחק בסמי עופר וקבע עוד שלוש נקודות לברק בכר וחניכים, בדרך אולי לתואר אליפות ראשון מאז 2011.

מאמן מכבי חיפה, ברק בכר, סיכם את הניצחון: "אחד המשחקים היותר קשים שלנו. לא היינו טובים בהתקפה, אי אפשר לתת הצגה בכל משחק. ניצחון מתוק וכמובן שהיכולת יכולה להיות יותר טובה, אבל חשוב לנצח. אין משחקים קלים ואין מתנות בליגה הזאת".

מאמן חיפה הוסיף: "במשחקים האחרונים קבוצות הגיעו מוכנות אלינו. היום ביצענו פחות טוב את התנועה ללא כדור ופחות ייצרנו מצבים. ננסה לשפר את זה ונלמד מזה, עשינו ניצחון טוב מול קבוצה טובה מאוד, לפעמים צריך לנצח בשיניים ועשינו את זה היום".  

על נטע לביא, אמר בכר: "עצם זה שהוא קיבל הצעה ממועדון כזה כבוד לו ולנו, זה אומר שאנחנו בעונה טובה. הוא שדרג עצמו אבל כרגע זה לא רלוונטי. הוא גדל פה ויעזור לנו הרבה. הוא רוצה לעשות את עונה היסטורית". על חיזוק אפשרי בינואר, אמר בכר: "יהיה לנו עוד מספיק זמן לדבר על זה".

צ'ארון שרי, כובש שער הניצחון, סיכם: "משחקים כאלה קשים צריך לדעת לנצח ולהשאר בפסגה. אני שמח להשאר במכבי חיפה, זה כמו משפחה עבורי. אתם תראו אותי פה עוד הרבה זמן. אני מקווה מאוד שהקהל יחזור למגרשים במהרה, אנחנו צריכים אותו".