סילבס: "הפערים הפיזיים הכריעו אותנו"

אחרי ההפסד לק"ש, מאמן הפועל חיפה: "ניסינו כמה שיכולנו"

גיל לוין
גיל לוין  05.01.21 - 21:22
תחילת כתבה

קרית שמונה חוזרת לעצמה: אחרי שגברה על הפועל כפ"ס, היא חיברה ניצחון שני רצוף הערב (שלישי) עם 0:2 גדול בסמי עופר על הפועל חיפה. קובי רפואה כבר יכול, לאט לאט, להסתכל למעלה: כעת הוא רחוק רק חמש נקודות ממכבי תל אביב, השנייה בטבלה. מנגד, עבור חיפה זהו משחק שלישי ללא ניצחון.

למרות ההפסד, מאמן הפועל חיפה חיים סילבס בחר להסתכל על הצד החיובי: "מגיע כל הכבוד לשחקנים", הוא אמר בסיום המשחק, "הם נלחמו עד השנייה האחרונה. היינו בסיטואציה מאוד קשה, ולא היה ספק שיהיה אתגר לא פשוט. ניסינו כמה שיכולנו במחצית השנייה, והם פשוט עקצו  אותנו בהתקפה מתפרצת. הפערים הפיזיים הורגשו", הוא הודה, "אבל למרות החוסרים הצלחנו לייצר כדורגל טוב וזה יכול היה להיגמר אחרת".

סילבס כמובן גם התייחס לינואר: "אנחנו מנסים כל הזמן לעזור לקבוצה, במקומות שקשה לה. נעשה מה שצריך כדי למלא את החוסרים. נתאושש, נראה מה חסר לנו, ויואב (כץ, הבעלים) יעשה הכל כדי לחזק את הקבוצה. יש פה מספיק שחקנים, גם בלי השחקנים שאולי יגיעו".

מנגד, דווקא מאמן קרית שמונה קובי רפואה לא היה מרוצה: "ניצחנו היום, אבל אני יוצא ברגשות מעורבים", הוא הודה בסיום. "לא היינו שקטים עם הכדור, וזה מאוד מדאיג אותי. יכולנו להכריע את המשחק לפני, אבל לא קיבלנו החלטות מסיק טובות. ובכל זאת, אני שמח מהניצחון".