אדניי צפוי לחזור לק"ש, נחמיאס יעזוב?

הקשר הניגרי על סף חתימה, הבלם מבוקש אצל הגדולות

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  06.01.21 - 11:05
תחילת כתבה

בעירוני קריית שמונה היה חשש שדחיית המשחק נגד מ.ס. אשדוד תוביל לעצירת המומנטום, אך למרות זאת, שחקניו של קובי רפואה הגיעו למשחק נגד הפועל חיפה רעננים ורשמו משחק יעיל בדרך לניצחון 0:2. קובי רפואה הצליח להרים את שחקניו מהמשבר אליו נקלעו בחודש שעבר, והקבוצה ק"ש שבה למקום השישי, שמוביל בסיום העונה לפלייאוף העליון.

סאקו טורה שב לעניינים לאחר שהחלים מפציעה, וחיסורו של יואב הופמייסטר המוצהב לא הורגש. בהתקפה, מוחמד שכר רשם הופעה טובה כולל שער נפלא, ומעמדו התחזק. בנוסף, אורי דהן, שנפצע בידו במהלך תיקול במחצית השנייה, אינו סובל משבר.

חברו של דהן למרכז ההגנה, עידן נחמיאס, רשם הופעה טובה ובמועדון טוענים שהוא זוכה להתעניינות מהקבוצות הגדולות בישראל. חוזהו של הבלם מסתיים בתום העונה והוא רשאי לנהל מו"מ עם כל קבוצה שירצה כבר מעכשיו. עם זאת, דמי ההשבחה שלו יעמדו על כשני מיליון ש"ח. לא מן הנמנע כי אחת הגדולות תנסה לצרף את נחמיאס כבר החודש, ולמרות שאיזי שרצקי מעוניין שהוא יסיים את העונה כשחקן ק"ש, הצעה מפתה עשויה להוביל לעסקה תמורת הבלם.

מי שיצטרף למועדון הוא הקשר הניגרי, ג'יימס אדניי, שסיכם את תנאיו וישוב לקדנציה שנייה בצפון. פרטים אחרונים בלבד נותרו להשלמת העסקה, השחקן צפוי להמריא בקרוב לישראל ולהצטרף לחבריו. אדניי כבר הוכיח בעבר שביכולתו לנפק מספרים, כך שעבור ק"ש מדובר בחיזוק גדול לקישור, שעד כה לא תרם למשחק ולא כבש אפילו שער