לוזון: רוצים להתחזק בחלק הקדמי ונעשה זאת

פ"ת מחפשת רכש. המאמן: "הגיע לכפ"ס לנצח. היינו רעים"

גיל לוין
גיל לוין  07.01.21 - 21:29
תחילת כתבה

מכבי פתח תקווה הרוויחה בצדק את הטייטל "הקבוצה המפתיעה של העונה", אבל בתקופה האחרונה היא די חורקת. המלאבסים סופרים משחק שלישי ללא ניצחון וללא שער זאת אחרי שספגו 2:0 מהפועל כפר סבא.

גיא לוזון יודע שיש לקבוצתו בעיה והוא נחוש לפתור אותה בחלון. "נצטרך להתחזק, בלי קשר לתוצאה כאן, אנחנו רוצים להתחזק בשחקנים לחלק הקדמי ונעשה זאת", אמר המאמן והודה: "הגיע לנו להפסיד, לא היינו מספיק טובים".

"במשחק הזה ספציפית היינו רעים מאוד עם הכדור ולא שקטים איתו", סיכם לוזון בנוסף. "גם במחצית הראשונה לא היינו מדוייקים בפס האחרון. ובהגנה היינו חשופים בהרבה מאוד מקרים. כפ"ס הביכה אותנו כמה פעמים הגנתית. לסיכום: המשחק הקבוצה הטובה יותר ניצחה, וכל הכבוד לה".

מן העבר השני, כפ"ס סוף סוף השיגה מעט אוויר לנשימה עם ניצחון ראשון אחרי שבעה משחקים וניצחון ראשון של אלישע לוי על הקווים שלה. "בעשר הדקות הראשונות פ"ת עשתה קצת צרות, אבל עשינו התאמות ונכנסנו למשחק", סיכם המאמן וטען: "זה נצחון מאוד חשוב שאני מניח שיקדם אותנו".

"אני נמצא עשרה ימים בקבוצה והדבר שהכי הביא אותי זה הרצון של הבעלים לשנות דברים", סיפר אלישע. "הליגה צפופה ואנחנו צריכים לעשות את כל מה שצריך כדי לחזק את הקבוצה. יש לנו שחקנים צעירים והבסיס טוב".

לסיום, אלישע לוי דיבר על כובש השער הראשון אמאדו סוקונה: "הגיע לו, הוא עובד כ"כ קשה במגרש כדורגל זה דבר דינמי ואני לא מתייחס לכל רעש רקע. כולם מתחילים מאפס וכל אחד מקבל קרדיט לפי מה שהוא עושה על המגרש".

כובש השער השני עומר פדידה הוסיף: "כיף גדול. הרבה זמן לא שיחקתי בגלל פציעה לא פשוטה ניצחנו ואני שמח על הנחיתה הרכה. היה לי קשה מאוד לראות את הקבוצה מהצד וגם בתקופה הזו השתדלנו, רצנו והאמנו בעצמנו שמח שזה קרה היום וניצחנו. פלייאוף עליון? לא רוצה לדבר רחוק מדי. כשדיברנו רחוק לא כ"כ הלך לנו, נעבור משחק משחק ואני מאמין שהתוצאות יגיעו".