בחיפה בטוחים: אצילי יחתום אצלנו

הצעת בית"ר לא מדאיגה את הירוקים. רוקאביצה יאריך חוזה?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.01.21 - 11:30

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

שיחת היום במכבי חיפה היא ללא ספק עומר אצילי. הקשר שנחת בישראל בין רביעי לחמישי כבר הספיק להיפגש עם הנהלת בית"ר ירושלים ולשמוע את ההצעה שלהם. לאחר מכן, הקיצוני עדכן את הירוקים במתרחש ועל פי המסתמן כרגע ההצעה של משה חוגג גבוהה יותר, אך במכבי חיפה לא מתרגשים מהנושא: "הוא צריך לרצות לשחק במכבי חיפה".

בכל אופן, בכרמל מעריכים שבתחילת השבוע עסקת צירופו תיחתם והוא יחל להתאמן בקבוצתו החדשה. יש לציין כי אצילי אמור להיות החיזוק המשמעותי של הירוקים בחלון ההעברות הנוכחי. בתוך כך, השחקן, משפחתו וסוכניו, רונן וגלעד קצב בוחנים את ההצעות, כאשר העובדה שחיפה ממוקמת במקום הראשון מהווה שיקול משמעותי עבורם.

במקביל, במכבי חיפה מרוצים מהחתמתו של צ'ארון שרי לשנתיים נוספות, כאשר ההצעה הראשונה הייתה בחודש ספטמבר ופורסמה לראשונה ב"ערוץ הספורט".

עם זאת, במכבי חיפה יאיצו את השיחות מול מלך השערים, ניקיטה רוקאביצה שיהפוך לשחקן חופשי בתום העונה ויכול לנהל שיחות עם מועדונים אחרים. החלוץ מרוצה בכרמל, מעוניין להישאר ומבקש חוזה משודרג לשנתיים נוספות.

בהמשך ייערכו שיחות גם עם סאן מנחם שנמצא בסיטואציה דומה לזו של רוקאביצה וכן עם רז מאיר ומוחמד אבו פאני, שהמטרה היא להאריך את חוזיהם. בנוסף לכך, בקבוצה מעוניינים לצרף חלוץ ישראלי, ומוחמד עוואד שישוב בקרוב לפולין עדיין על הפרק, בהתאם להתפתחויות בגזרת עומר אצילי.