בן ביטון חתם בהפועל ת"א לשנתיים וחצי

המגן חוזר למועדון בו גדל: "תמיד הייתה לי פינה חמה אליו"

תומר לוי
תומר לוי  12.01.21 - 11:01
תחילת כתבה

הפועל תל אביב נמצאת במצב קריטי והיא בהחלט עובדת על מנת לשנות אותו. האדומים הודיעו היום (שלישי) על החתמתו של בן ביטון לשנתיים וחצי ובכך הוא ישוב למועדון בו גדל, אבל לא שיחק בקבוצת הבוגרים שלו.

"אני שמח מאוד להיות כאן, במועדון שגדלתי בו, מקום שתמיד הייתה לי פינה חמה בלב עבורו", אמר בן ביטון במעמד החתימה. "אעשה הכל לעזור לקבוצה לצאת מהמצב שהיא נקלעה אליו, זה מועדון שחייב להיות בליגה הראשונה, זה ברור לכולם. יש בי אמונה גדולה בקבוצה הזו".

ביטון בן ה-30 גדל במחלקת הנוער של הפועל ת"א ושיחק בכל קבוצות המחלקה. המגן זכה עם קבוצת הנוער בגביע המדינה ב-2009, לאחר מכן שיחק שתי עונות בסקציה נס ציונה, נצרת עילית ובעונת 2013/2014 עבר להפועל באר שבע, עמה זכה בשלוש אליפויות והעפיל איתה לשלב הבתים של הליגה האירופית.

בקיץ האחרון, הצטרף בן ביטון למכבי תל אביב שנפרדה מאנדרה ג'ראלדש. הוא הספיק לרשום תשע הופעות במדיה, לזכות באלוף האלופים ובגביע הטוטו וגם שותף ב-0:1 על קרבאח במחזור הפתיחה של שלב הבתים בליגה האירופית. חזרתו של הפורטוגלי לשורות האלופה, סללה את דרכו של המגן החוצה והפועל ת"א היא זו ששמה עליו את ידו. יסייע לה להימנע מירידה?