"מתנצל על הקריאות": עומר אצילי בהתבטאות ראשונה

רגע אחרי החתימה הרשמית, הרכש הטרי של מכבי חיפה שם מאחוריו את האירוע שהכעיס את האוהדים הירוקים: "רגע של אמוציות". הקשר יפעל למען הקהילה בשל פרשת הנערות

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  13.01.21 - 11:00

תגיות: עומר אצילי

תחילת כתבה

עכשיו זה רשמי: עומר אצילי ירוק. אחרי הסאגה של חלון החורף, הקשר בחר להצטרף למכבי חיפה וינסה לעזור לה באליפות ראשונה. רגע אחרי שהעסקה יצאה לפועל, אצילי דיבר לראשונה מאז הסערה סביבו ושלח מסר לאוהדים הירוקים: "מתנצל על קריאות ה'חיזבאללה'".

"אני מאד שמח ונרגש להגיע למכבי חיפה, מחכה כבר לרגע שאעלה על הדשא ואתן את כל כולי", הוסיף הרכש הטרי של חיפה. "אני מגיע למועדון ענק עם קהל מחבק שמעניק לי אהבה גדולה מהרגע הראשון. זה מרגש ולא מובן מאליו מבחינתי. אני מבין שיש מי שנפגע מהקריאות שנה שעברה, זה היה ברגע של אמוציות וללא כוונה לפגוע באף אחד ואני מתנצל על כך". 

"אני רוצה במעמד זה להגיד תודה לאשתי ולמשפחה הקרובה שהולכים איתי כל הדרך", אמר אצילי. "לסוכנים שלי רונן וגלעד קצב, רועי רוזן ועידן כסיף, וכמובן לנשיא המועדון, יעקב שחר. מרגע זה כל כולי מתרכז בכדורגל ובמחויבות לקהל ולמועדון שלי".

נשיא המועדון, יעקב שחר, הוסיף: "לאחר לבטים ארוכים ובדיקת הנושא לעומקו ובפרספקטיבה של הזמן, קבלתי החלטה מושכלת לקלוט את השחקן עומר אצילי במכבי חיפה. במשך תקופה זו הנושא עלה שוב ושוב בתקשורת, גם אלי היו פניות נגד ובעד - אך ה'בעד' עלה משמעותית על ה'נגד'. השיקול העיקרי נגד היה המעשה הבלתי מוסרי. לעומתו, פסיקת החוקרים שאין עבירה פלילית. אין למנוע מאדם לעסוק במקצועו ולפרנס את משפחתו. לכל אחד מגיעה הזדמנות שניה".

"האמרה 'האדם לפני השחקן' היא הקו המנחה את כל בעלי התפקידים במועדון שלנו, לנהוג ולחנך על פיה", הוסיף נשיא מכבי חיפה. "זו דרך חינוכית שזכתה לאורך השנים בהישגים לא מבוטלים, הן בתרומה למען הקהילה והן בהצלת לא מעט חניכים מלהדרדר. אחת המעלות של האדם היא גם היכולת לסלוח. עומר אצילי מודע לנזק ולסבל שגרמה המעידה החד פעמית שלו. במסגרת המועדון שלנו ייקח עומר חלק בפעילות למען הקהילה ויעזור לנו להמשיך ולהצליח על המגרש".