רימון הונח מחוץ לבית הוריו של אצילי, המשטרה חוקרת

השחקן, שנמצא על סף חתימה במכבי חיפה, לא נכח בבית בזמן האירוע - אך משפחתו כן. המשטרה פתחה בחקירת האירוע ובוחנת אפשרות כי מדובר בניסיון של אוהדים של אחת הקבוצות לשלוח מסר מאיים לשחקן. גורם במכבי חיפה: "צריך להפסיק את ההסתה נגדו"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.01.21 - 20:58

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

(צילום התמונה: לירון מולדובן)

יממה בלבד לאחר שרימון הלם נזרק לעבר ביתו של אלי טביב בכפר שמריהו - עוד מקרה שבו הספורט הישראלי מתערבב עם העולם הפלילי: רימון הונח לפנות ערב (שלישי) מחוץ לבית הוריו של עומר אצילי בחולון. יש לציין כי הרימון היה נצור ולא התפוצץ. בכל מקרה, המשטרה פתחה בחקירת האירוע.

אחד מכיווני החקירה של המשטרה, הוא שמדובר באוהדים של קבוצת כדורגל שניסו להעביר מסר מאיים לעומר אצילי, שעתיד לחתום על חוזה במכבי חיפה בימים הקרובים. אגב, השחקן עצמו לא היה בבית - אך משפחתו נכחה באותה העת.

אצילי והוריו כבר עברו תשאול במשטרת חולון. הקשר הציג איומים לכאורה שקיבל למכשיר הנייד שלו בתקופה האחרונה מצד גורמים שדרשו ממנו לא לחתום במכבי חיפה, דבר שאף הוביל אותו להחליף את מספר הטלפון. כמו כן, החוקרים ביקשו את אישורו של השחקן להיכנס לחשבונותיו ברשת החברתית על מנת לנסות ולדלות משם מידע נוסף.

גורם במכבי חיפה התייחס לאירוע החמור ואמר: "עומר ומשפחתו עוברים תקופה קשה מאוד, ימים של אלימות לא פשוטה. חייבים להפסיק את ההסתה נגדו".