שכטר לב"ש? "מכבי לא תשחרר לנו אותו"

במועדון התעניינו בחלוץ, אך מאמינים יותר כי יגיע שחקן זר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.01.21 - 09:53
תחילת כתבה

תמצא חיזוק לחוד? אחרי שנודע שמאוויס צ'יבוטה ואלון תורג'מן לא יגיעו להפועל באר שבע בשל דרישותיהם הכספיות, במועדון העלו את האפשרות שאיתי שכטר יצטרף. הבעיה: מכבי תל אביב לא תמהר להעביר לב"ש שחקנים, והחלוץ עצמו לא יסכים לעזוב אם לא יוצע לו חוזה לעונה וחצי.

בב"ש לא היו ממהרים להציע לחלוץ חוזה לתקופה שכזו, אלא היו רוצים לבחון את הכושר בו הוא נמצא אחרי שלא שיחק באופן קבוע תקופה ארוכה. עם זאת, מלכתחילה נראה כי הסיכוי ששכטר יגיע לבירת הנגב אינו גבוה. "מכבי לא תשחרר שחקנים לבאר שבע", טען גורם במועדון.

ההנחה בב"ש היא שלא תהיה ברירה וכדי להעמיק את הסגל הפוקוס יהיה על שחקנים זרים. כרגע למועדון יש שישה זרים, אבל מריאנו בריירו יקבל בקרוב את האזרחות באופן רשמי  - ולכן יהיה ניתן לצרף זר במקומו. במועדון לא פסלו אפשרות להחתים שני זרים, כאשר אם זה יקרה ינסו להגיע להסדר מול ג'ונתן אגודלו, שלא מצליח לחזור לכושר הטוב שאפיין אותו בתחילת הדרך.

כדי לעלות מעט את הקצב ולחזור לתלם לפני שחוזרים למשחקי הליגה, יוסי אבוקסיס החליט לערוך מחר (שישי) משחק פנימי על מגרש שלם. השחקנים הבכירים לא יקבלו יותר ממחצית ולכן יוקפצו שחקנים מקבוצת הנוער לקחת חלק באימון.