ב"ש הודיעה לכפ"ס: ננהל מו"מ עם בן רייכרט

פרסום ראשון: הקשר צפוי לעבור בקיץ, שום פסל מעבר בינואר

גיל לוין
גיל לוין  14.01.21 - 12:27
תחילת כתבה

הרבה כאב ראש יש להפועל כפר סבא בימים האחרונים בכל הקשור לחלון ההעברות, כשבזמן שהם מחפשים בנרות אחר חיזוק מאסיבי לחוליות ההגנה, הקישור וההתקפה, הם גם צריכים לשמור על הסגל הקיים, וכעת נודע כי יצחק שום דחה הצעה מפתה מאוד מהפועל באר שבע על אחד השחקנים הבולטים בקבוצה - בן רייכרט.

לערוץ הספורט נודע כי רייכרט, שרושם עונה נהדרת עם הירוקים מהשרון, מועמד להצטרף לקבוצה של יוסי אבוקסיס, כשבבאר שבע הודיעו לשום כי הם מעוניינים בשחקן. שום דחה על הסף אופציה של מעבר בחלון ההעברות הקרוב, על אף שחוזה השחקן מסתיים בקיץ והירוקים היו יכולים להחזיר את ההשקעה, אך הבעלים הבהיר לדרומיים כי רייכרט הוא אחד העוגנים החשובים בקבוצה.

בתוך כך, הודיעו האדומים לשום כי הם מתכוונים לפתוח איתו במשא ומתן על מנת לצרף את הקשר בקיץ הקרוב. רייכרט נחשב לאחד השחקנים הכי בולטים ומשמעותיים בקבוצה של אלישע לוי, הן ברמה המקצועית והן האישית, ולשחרר אותו לא נחשבת אפילו לאופציה מבחינת הירוקים, והם יאלצו להציע לשחקן הצעה מפתה יותר על מנת להמשיך וליהנות ממנו בקבוצה.

בינתיים נודע כי המשא ומתן עם הקשר האלבני, יאסיר אסאני, נפל והשחקן לא יגיע אל הקבוצה מהשרון. בתוך כך, ימשיכו במועדון לתור אחר חיזוק זר על מקומם של קרפאלה סיסוקו ומייקל אומו, שאינם בתכניות המקצועיות. גם שגיא דרור קיבל הודעה דומה, אך החליט בינתיים להמשיך להילחם על מקומו בסגל - כל עוד לא תבוא הצעה מקבוצה אחרת.