אחרי שהשתחרר מחדרה: חטאב קרוב לבני יהודה

פרסום ראשון: הבלם יחתום עד תום העונה. גם קשר ניגרי בדרך

תומר לוי
תומר לוי  15.01.21 - 14:18
תחילת כתבה

זמן קצר אחרי שהודיע דרך הרשת החברתית כי סיים את דרכו בהפועל חדרה (בזכות סעיף בחוזה שאיפשר לו להשתחרר), נראה כי עוביידה חטאב לא יישאר ללא קבוצה יותר מדי זמן. לאתר ערוץ הספורט נודע כי הבלם צפוי לחתום בבני יהודה על חוזה עד סיום העונה, עם אופציה לעונה נוספת.

בני יהודה חיפשה תקופה ארוכה לעבות את מרכז ההגנה שלה. בצוות המקצועי רצו מאוד לצרף את עאיד חבשי ממכבי חיפה, אבל הירוקים סירבו לשחררו. בעקבות כך, עברו בבני יהודה לאופציות אחרות, וכעת נראה כי חטאב יהיה החיזוק של הכתומים לחלק האחורי. לבני יהודה אחת ההגנות החלשות בליגה עד עכשיו עם 20 שערי חובה ב-15 משחקים.

חטאב צפוי להיות הרכש השני של בני יהודה בחלון של ינואר, אחרי שאלמוג בוזגלו כבר הצטרף באופן רשמי. בנוסף, גם מצבת הזרים של בני יהודה עשויה להתחזק: הקשר הניגרי נואנקו אוביורה סגר עקרונית את תנאיו עד תום העונה, והוא צפוי לנחות בתחילת השבוע הבא להתרשמות במועדון. אגב, אוביורה, שהחל את הקריירה בלא אחרת מאשר אינטר, היה מועמד בעבר גם להפועל באר שבע.

מעבר לכך, הקבוצה צפויה לקבל חיזוק נוסף אחרי הסגר בדמות חזרתם של ניב זריהן ודן מורי לאימונים מלאים. לא מן הנמנע כי השניים יעמדו לרשות בני יהודה במשחק הראשון עם שובה של הליגה לפעילות - ביום ראשון הבא מול הפועל כפר סבא.