לשחרר בשביל להחתים: המדיניות של חיפה בחלון

אחרי צירופו של עומר אצילי ובהתאם לרשת הביטחון, הירוקים לא מתכוונים לבצע שינויים מרחיקי לכת בחורף. וגם: אשכנזי ומאור לוי צפויים לפתוח מול סכנין. ומה עם אבו פאני?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  16.01.21 - 11:34
תחילת כתבה

נגיף הקורונה השפיע לא רק על הפסקת המשחקים והיעדר הקהל, אלא גם על זהות הסגלים בקבוצות ליגת העל כשרשת הביטחון גורמת למועדונים לשמור על מסגרת ברורה. בצוות המקצועי של מכבי חיפה לקחו זאת בחשבון וכעת בכדי לצרף שחקן נוסף בחלון, יצטרכו לשחרר בתמורה שחקן אחר בעל שכר משמעותי והנושא נבדק כרגע לעומק.

על מנת לזכות באליפות ראשונה מזה עשר שנים, במכבי חיפה התמקדו העונה בהחתמת שחקנים בכירים בשכר גבוה. האחרון כמובן הוא עומר אצילי וקדמו לו בוגדן פלאניץ', חוסה רודריגס וטאלב טוואטחה וכאמור, כדי לצרף אחד נוסף, יהיה על הירוקים לוותר על אחד אחר, כך שלא מתוכננים שינויים קיצוניים בחלון.

מחר (ראשון) יחדשו הירוקים את ההכנות למשחק נגד בני סכנין. רודריגס נמצא בתהליכי שיקום מהפציעה במפשעה, אך הוא ייעדר מהמשחק הקרוב. במועדון ינסו להכשיר את מוחמד אבו פאני, שנפצע בכתפו בשבת וגם הוא יחל בשיקום, כשבכל מקרה הוא ייעדר נגד סכנין בשל צבירת כרטיסים צהובים.

ברק בכר יבצע רוטציה בקישור ויכלול בו את יובל אשכנזי ומאור לוי. אשכנזי, שהיה שחקן הרכב בתחילת העונה, ירד לספסל מאז הפציעה ולא מצליח לפלס את דרכו להרכב, מלבד בניצחון נגד בני יהודה כשנטע לביא היה מוצהב. מאור לוי עשוי לרשום הופעת בכורה בהרכב בליגת הבורסה לניירות ערך. הוא שותף ב-9 מתוך 11 המשחקים האחרונים, בכולן עלה מהספסל.