כנגד השעון: הדדליין של בית"ר - יום ראשון

בן חליפה ישיג את המסמכים? אולימפיאקוס ואא"ק אחרי קונטה

תומר לוי
תומר לוי  17.01.21 - 09:25

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

השבועות הולכים וחולפים ועסקת רכישת מחצית מבית"ר ירושלים עדיין לא הושלמה. כזכור, הועדה הציבה דדליין להצגת המסמכים הדרושים - יום ראשון הבא - 24.1, ובמידה והם לא יגיעו העסקה לא תאושר. כתוצאה מכך במועדון נמצאים במרוץ נגד השעון על מנת להשיג את החלקים הנדרשים במהלך - תעודת יושר ומסמכים על הונו של השייח', חאמד בן ח'ליפה.

עד לא מזמן הצהובים שחורים הציבו את עומר אצילי כיעד המרכזי של החלון עעברות הנוכחי, אולם הקיצוני חתם במכבי חיפה, וכעת זה נראה שהרכש בינואר יהיה מזערי אם העסקה לא תצא לפועל בסופו של דבר.

עם זאת, ישנם גם שחקנים שעשויים להיפרד מבית"ר בשבועות הקרובים כשאחד מהם הוא אנטואן קונטה, שנמצא שוב על הכוונת של אולימפיאקוס ואא"ק אתונה. בימים האחרונים המגן מתמקד במשפט שלו בצרפת, שייערך ב-26 בינואר, ועושה הרושם שהסיכוי שיחזור לקבוצה היא לא גבוה.

כמו כן, במועדון מקווים כי מתאוסיניו יעמוד לרשותם של סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה כמה שיותר מהר. כזכור, הברזילאי שהיה פצוע מתחילת העונה נמצא חיובי לקורונה ובעקבות זאת הגעתו לישראל נדחתה. לאחר מכן, השחקן ערך בדיקת קורונה נוספת, ובבירה מייחלים כי התוצאה תהיה שונה. "הסיפור שלו הזוי, הוא עושה שיקום של ארבעה חודשים בברזיל במקום בארץ. מתי נראה אותו משחק?", אמרו שחקנים בקבוצה.