משה חוגג: "אצילי פתח לי את העיניים. מחכים לשחקן בכיר מאוד"

בעלי בית"ר ירושלים משה חוגג פרסם פוסט ברשת החברתית והתייחס למחשבות הרכש במועדון: "לא נביא שחקנים כדי להגיד שהבאנו. מקרי וודוץ וענאן לא יחזרו". על שחקנה החדש של חיפה כתב: "היינו מוכנים לשלם הרבה. פתח את עיניי בקשר לסמלים בכדורגל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.01.21 - 20:21
תחילת כתבה

המרדף אחר עומר אצילי, והמשך הפעולות בחלון ההעברות של ינואר. משה חוגג, בעלי בית"ר ירושלים, פרסם הערב (ראשון) פוסט ארוך בחשבונו הפרטי ברשת החברתית בו התייחס, בין היתר, לאפשרויות של המועדון באשר לחיזוק הסגל במהלך החודש הקרוב. 

"אין זה סוד שרצינו את עומר אצילי והיינו מוכנים לשלם הרבה כדי שיגיע", פתח חוגג את הפוסט והוסיף: "לאחר לא מעט שיחות של המאמנים, של אוחנה ושלי איתו ועם סביבתו, הוא בחר בחיפה ובעיקר פתח לי את העיניים בכל מה שקשור ל"סמלים" בכדורגל הישראלי של היום".

חוגג שיתף במחשבות בתוך בית"ר בנושא הרכש בינואר: "הקבוצה לא מחפשת חלוץ, יש לנו 3 חלוצים, אלירן עטר, ירדן שועה והאסלביינק, אנחנו מרוצים מהם וחושבים שחלוץ נוסף יצור בעיות. לצערנו, נכון לעכשיו, אנחנו לא מוצאים ישראלים שוברי שוויון בתפקידים בהם המאמנים רוצים שנתחזק. לגבי זרים, נכון לרגע זה אנחנו עם 6 כאלו ולא יכולים לצרף עוד, אם מישהו ילך סביר שנביא לו מחליף. לא נביא שחקנים כדי להגיד שהבאנו. מקרי וודוץ וענאן לא יחזרו".

"למרות הסיבוב הלא מוצלח והביקורת הרבה, אני מאמין שיש לנו סגל מוכשר ומלא פוטנציאל, אני חושב שהיה המון חוסר מזל והמון פציעות, למעשה עד עכשיו אין לנו סגל מלא אך אף על פי זאת אני מאמין בסגל ואני מאמין בסלובו וברדה. אני חושב שעד סיום חלון העברות נצרף שחקן או שניים וכולנו מחכים לראות סוף סוף את מתיאוסיניו אשר נרכש בכסף רב ובעל כישרון יוצא דופן. מעבר אליו, יש שחקן אחד בכיר מאוד שאנו מחכים לשמוע מהקבוצה שלו", הבטיח חוגג.

הבעלים סיכם במסר נוקב לקהל האוהדים: "בשלוש העונות שאני כאן השקעתי יותר כסף מכל בעלים אחר למעט גאידמק, קניתי יותר שחקנים בתקופה הזו מכל קבוצות ליגת העל גם יחד, כולל מכבי ת"א וחיפה. אני בבית"ר כדי לעשות טוב, בדיוק כמו ביום הראשון רק עם קצת יותר ניסיון וקצת יותר צלקות. אני משלם מחיר יקר מאוד על בית"ר, משקיע יותר זמן ממה שאי פעם חשבתי ולוקח הכל ללב. אתם יכולים לא להסכים אם החלטה כזו או אחרת אבל אל תהיו כפויי טובה".