מאמצים להכשרת אבו פאני ורודריגס למכבי תל אביב

מכבי חיפה מתכוננת לחזרת הליגה: הספרדי עשוי לחזור כבר מול סכנין בשבת, טוואטחה עובד על החזרה לכושר בעזרת אימונים אישיים. בשלב ראשון: אצילי לא יתגורר בכרמל

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  18.01.21 - 09:34
תחילת כתבה

חוזרים לעניינים, לאט לאט: אחרי פגרה כפויה של יותר משבועיים, מכבי חיפה נערכת למשחק ביום שבת נגד בני סכנין. חוסה רודריגס מקיים אימונים אישיים לטיפול בפציעה במפשעה ואילו מוחמד אבו פאני מבצע חיזוקים בכתפו הפצועה. אבו פאני יעדר בכל מקרה מהמשחק, עקב צבירת כרטיסים צהובים, אך המטרה של אנשי חיפה היא להכשירו ל"משחק העונה" נגד מכבי תל אביב ברביעי.

בנוגע לכושרו של רודריגס קיימת מגמת שיפור, אך ישנה סקפטיות שיהיה כשיר למפגשים נגד בני סכנין ומכבי תל אביב. העונה עוד ארוכה ובחיפה ינסו לשמור עליו לקראת ההמשך. טאלב טוואטחה ממשיך בתכנית החזרה שלו, למרות שכבר הספיק לשחק במדי מכבי חיפה מאז הגיע הקיץ מלודוגורץ. המגן השמאלי מקיים אימוניים אישיים עם מאמן הכושר, אורי הראל.

בתוך כך, עומר אצילי ממשיך בהתאקלמות שלו במכבי חיפה. בשלב הראשון הוא לא צפוי לעבור להתגורר בעיר ויתגורר עם אשתו וילדיו במרכז הארץ. עם זאת, הצפי הוא שבקיץ יעבור להתגורר בחיפה. יש לציין כי לא כל שחקני מכבי חיפה מתגוררים בעיר, לדוגמא: צ'ארון שרי, יאניק ווילדסחוט, מוחמד אבו פאני וטאלב טוואטחה. כזכור, אחת הסיבות המרכזיות לחזרתו של אצילי לישראל, הייתה הרצון של אשתו, אור.

המוסד לבוררות של ההתאחדות לכדורגל, בראשות עו"ד חנוך קינן, דחה על הסך תביעה על סך כמיליון ש"ח אותו הגיש עו"ד איל בלזר, שפעל כסוכן שחקנים, נגד מכבי חיפה. זאת בגין טענה לזכאות דמי עמלה ממכבי חיפה בעסקת הולמאר איולופסון ללבסקי סופיה.