בבית"ר מחכים למכבי ת"א: מה יהיה מחירו של חוזז?

בירושלים לא מתכוונים לבצע רכש מאסיבי בחלון ההעברות, אבל סימנו את הקשר ההתקפי של האלופה. הצהובים טרם השיבו לפנייה של חוגג. כרגע אין מקום לצרף זר נוסף למועדון

תומר לוי
תומר לוי  18.01.21 - 10:26
תחילת כתבה

בבית"ר ירושלים לא מתכוונים לבצע רכש גדול בחלון ההעברות, אלא רק נקודתי. במועדון מחכים לשמוע ממכבי ת"א בנוגע לעתידו של מתן חוזז. אחרי שלא הצליחו לצרף את עומר אצילי, בבית"ר סימנו את חוזז, כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט. רק שבינתיים מכבי ת"א לא חזרה ולא נקבה במחיר עבור הקשר ההתקפי.

כרגע גם אין מקום לזרים נוספים בסגל של סלובודן דראפיץ' ושי ברדה. דיוגו וארדסקה עדיין לא מצא קבוצה. הבלם הפורטוגלי מחזיק בחוזה עד סוף העונה ויושב על המשבצת של הזר השישי. גם מצבו של אנטואן קונטה מולו מתנהל משפט אינו ברור. בירושלים מקווים להנחית את מאתוסינו עד סוף השבוע בארץ בתקווה שהקורונה תהייה מאחוריו.

השאלה הגדולה במועדון היא עדיין סביב גורל העסקה עם השייח לא תצא לפועל. איך יראה תקציב המועדון, האם ישוחררו שחקנים ומה יעלה בגורל בבית"ר במקרה הזה? בבית"ר יעשו מאמץ גדול להביא לוועדה להעברת הזכויות מסמכים נוספים כמו תעודת יושר או משהו דומה לזה ועוד מסמכים לגבי הונו של השייח. בוועדה לא יאשרו את העיסקה עד אז וכאמור ביום ראשון מסתיימת הארכה שבית"ר קבלה ממנה.