חדש על המדף: הרכישות ששווה לשים עליהם עין

לקראת חזרת הליגה, וליגת החלומות של WeSure, זמן לעקוב אחרי ארבעה שחקני רכש ששווה לשים גם אצלכם - מהרכש של חיפה ועד מי שיציל את הפועל. המחירים בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.01.21 - 12:29
תחילת כתבה

ממשיכים לספור את הדקות: בשבת, סוף סוף אחרי פגרה ארוכה (ומעיקה), ליגת העל חוזרת - ואיתה גם ליגת החלומות. אז לקראת המאורע המשמח, החלטנו הפעם לשים את יהבנו על שחקני הרכש - ארבעה שחקנים חדשים שייכנסו לסגלים של הקבוצות, ולדעתנו עשויים להוות פוטנציאל. לתשומת לבכם.

אנדרה ג'ראלדש (מכבי ת"א) - 9 מיליון
שחקן מושלם לנבחרת פנטזי: כשהוא במיטבו, הוא מסוגל לשלב בין הגנה ושמירה על שער נקי - ליכולת המסירה והבישולים (בעונה שעברה, למשל, היו לו 3 כאלה). כשמחברים את היכולות ההתקפיות להגנה המשתפרת והולכת תחת ואן לוון, אפשר בהחלט להמר על הרכש הזה.

אלון תורג'מן (הפועל חיפה) - 10 מיליון
שחקן נוסף שמתקמבק לכדורגל הישראלי. תורג'מן לא ממש שיחק בשנים האחרונות, אבל במונחים ישראליים הוא עדיין חלוץ מצוין - בעונה האחרונה שלו בליגת העל, 17/18, היו לו לא פחות מ-12 שערי ליגה. כשמחברים לזה את חנן ממן שנמצא בכושר נהדר, אפשר ללכת על חלוץ אוסטריה וינה לשעבר כאופציה.

עומר אצילי (מכבי חיפה) - 14 מיליון
בכל המובנים, הרכישה המדוברת של החלון הנוכחי - אולי אפילו של השנים האחרונות. יש להודות שאצילי לא מגיע בכושר טוב, הוא לא כבש אף שער ליגה במדי אפואל (2 במסגרת מוקדמות הליגה האירופית), אבל אם מסננים את רעשי הרקע - האיכות שלו, ביחד עם היכולת ההתקפית של חיפה עם שחקנים כמו שרי, חזיזה וכמובן רוקאביצה, יכולה להפוך אותו לספק נקודות מרכזי.

שלומי אזולאי (הפועל ת"א) - 12 מיליון
לחלוץ בית"ר ירושלים לשעבר יש תדמית לא כל כך טובה. הוא נתפס קצת גמלוני, אוהבים להתמקד בהחמצותיו מאשר בהבקעות שלו. אבל האמת קצת מכפכפת את הסטריאוטיפ: בעונה שעברה, לא היה שחקן בבית"ר שכבש יותר ממנו. ובקבוצה שאינה משופעת (בלשון המעטה) בשחקנים שמסוגלים להבקיע - ייתכן ואזולאי דווקא יוכל להתבלט.