אזולאי בספק לפ"ת, אשדוד מכוונת לאירופה

הקשר סובל ממתיחה, במועדון נחושים: "נתמודד עם כל משבר"

גיל לוין
גיל לוין  20.01.21 - 11:02
תחילת כתבה

מ.ס אשדוד יצאה לפגרת הקורונה הכפויה במומנטום מצוין אחרי שני ניצחונות חשובים - אחד במהפך דרמטי על בית"ר ירושלים, והשני על הפועל תל אביב כשעשרה משחקני הקבוצה נעדרו בשל קורונה. כעת, כשהם רחוקים שתי נקודות בלבד ממכבי תל אביב, למרות משחק חסר, התיאבון בעיר הנמל גדל וגם המטרות בהתאם. וכעת, במועדון מאמינים כי הם יכולים להשיג כרטיס לאירופה העונה.

"אנחנו עושים דרך מדהימה בתקופה שלא פשוטה לאף אחד ומוכיחים פעם אחר פעם שהקבוצה הזאת חזקה, מגובשת ויכולה להתמודד עם כל משבר שיגיע", אמרו באשדוד. לקראת המשחק בשבת מול מכבי פתח תקווה, שרחוקה מהם שתי נקודות בלבד, אמרו בקבוצה: "מכבי פתח תקווה לא פראיירים ואחרי שני הפסדים הם יבואו כמו חיה פצועה, אבל הייתה לנו הכנה ארוכה לקראת המשחק ואנחנו מגיעים בשיא המוטיבציה כדי לעשות את העבודה".

ברמה המקצועית, במועדון מוטרדים מפציעתו של מי שמכונה "הג'וקר" של הקבוצה, שלומי אזולאי, שסובל ממתיחה בסולאוס, שמתחת לשריר התאומים. השחקן זכה ללא מעט מנוחה במהלך השבוע החולף ומחר (חמישי) תיבדק כשירותו לקראת המשחק, כשנכון לרגע זה הוא בספק גדול ואם ייכלל בסגל, ככל הנראה יתחיל על הספסל. מנגד, טימותי אוואני ומוסא בגאיוקו שנעדרו בשל פציעות חזרו לכשירות ויעמדו לרשותו של בן שמעון.

בגזרת הרכש, במועדון ממשיכים לתור אחר חיזוק התקפי, כששחקן ההתקפה הניגרי, איברהים אולאווין, ממשיך להיבחן בקבוצה. השחקן בן ה-23 מסוגל לשחק כחלוץ, כנף וקשר התקפי ושיחק בריינג'רס מהליגה הראשונה בניגריה, במדיה כבש 8 שערים בעונה החולפת. במקביל, בקבוצה ממשיכים בחיפוש חיזוק זר נוסף לחלק הקדמי, כשגם אופציה של צירוף שחקן ישראלי לא נשללת.