ק"ש תסתדר? קובי רפואה לא יאמן מול בית"ר

המאמן מורחק. עוזרו, קוסטיקה, יעמוד במקומו על הקווים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  21.01.21 - 17:15

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

הפועל קריית שמונה נערכת למפגש הביתי המסקרן בשבת נגד בית"ר ירושלים, כאשר הצפוניים ינסו להסתדר ללא קובי רפואה, שיראה את המשחק מהיציע בעקבות הרחקתו במשחק נגד הפועל חיפה. עוזרו, נמרוד קוסטיקה יעמוד על הקווים כאשר זו לא הפעם הראשונה שלו במעמד - הוא עשה זאת במכבי פ"ת.

"מצפה לנו משחק קשה מול קבוצה איכותית אבל אנחנו מוכנים לאתגר", סיפר רפואה. "אנו מודעים לחשיבות המשחק שמבחינתנו הוא משחק חשוב על כרטיס לפלייאוף העליון".

לשמחתם של רפואה וקוסטיקה לרשותם יעמוד סגל שחקנים מלא כשיואב הופמייסטר ישוב להרכב לאחר שריצה עונש הרחקה בניצחון על הפועל חיפה. בתוך כך, הקשרים, רועי קהת ואדריאן רוצ'ט החלימו מפציעות והראשון צפוי לעלות ב-11 של ק"ש.

עם זאת, בעקבות חזרתו מפציעה של אופיר מזרחי, יש מאבק על דקות משחק בחלק הקדמי; מזרחי ומוחמד שכר צפויים לקבל דקות בשבת בעוד סייקו טורה שפתח נגד הפועל חיפה בקישור, יצטרף ליוג'ין אנסה ולוסיו בחלק הקדמי.

כזכור, הצפוניים יצאו לפגרה בכושר נהדר - צברו שני ניצחונות רצופים, בהם גם שמרו על שער נקי. כדי להמשיך במומנטום ובשל הלו"ז העמוס (משחקים בפחות מחודש) הצוות המקצועי במועדון עבד בהילוך גבוה על מנת להביא את השחקנים למוכנות מקסימלית.