"נראה חד": בחיפה נרגשים לקראת הבכורה של אצילי

הקשר מרשים באימונים וצפוי לפתוח מול סכנין: "שם את הרעשים בצד ומפוקס בכדורגל". בכר עדיין מתלבט בין אשכנזי ללוי. וגם: איך נראתה החזרה הקודמת של הירוקים מהפגרה?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  23.01.21 - 09:06
תחילת כתבה

הרגע של עומר אצילי הגיע. מכבי חיפה תארח הערב (שבת) את בני סכנין, שחקן הרכש החדש יערוך הופעת בכורה ויקווה להחזיר על האמון לו זכה מהמועדון הירוק. עד כה הוא מרשים באימונים וזכה לתשבחות: "הוא נראה חד, שם את רעשי הרקע בצד ומפוקס בכדורגל".

מכבי חיפה יצאה לפגרה במומנטום מצוין ונמצאת בפסגה בפער של שמונה נקודות ממכבי תל אביב השנייה. עם זאת, בשורות מוליכת הטבלה זוכרים את החזרה הקודמת מהפגרה אז איבדו שמונה נקודות בארבעה מחזורים. ברק בכר ויתר הצוות הכינו את השחקנים בצורה מקסימלית לרצף המשחקים הקרוב - שמונה בתוך פחות מחודש.

ההתלבטות של ברק בכר לקראת ההתמודדות היא במרכז השדה. מוחמד אבו פאני (צהובים) וחוסה רודריגס (פציעה) ייעדרו והמאמן ישבץ את יובל אשכנזי או מאור לוי לצידו של נטע לוי. ניקיטה רוקאביצה יפתח בחוד ויחפש שער בכורה בשנת 2021, זאת לאחר ששנת 2020 האירה לו פנים והעניקה לו חשיפה עולמית.

למעשה, דווקא סכנין תפסה את הכותרות לקראת המשחק הזה בשל ריבוי מקרי הקורונה במועדון והרצון לדחות את המשחק. במסיבת העיתונאים אתמול, בכר התייחס ליריבה והעביר מסר דומה גם לשחקניו שאסור להם לזלזל או להתבלבל, מכיוון שהיא תגיע להילחם ולנסות לסגור את המשחק. בנוסף, הצוות המקצועי העביר מסר לשחקנים שלא לחשוב על משחק העונה נגד מכבי תל אביב ברביעי ולהתרכז בהתמודדות נגד בני סכנין.

המפגש הקודם בין שתי הקבוצות הסתיים בניצחון ירוק 0:3, בעוד מכבי חיפה ניצחה בשני המפגשים האחרונים בסמי עופר. כדי למצוא את ההפסד האחרון של מוליכת הטבלה לסכנין באצטדיונה הביתי צריך לחזור כמעט ארבע שנים אחורה אז יובל אבידור קבע 0:1.

הרכב משוער: ג'וש כהן; רז מאיר, עופרי ארד, בוגדן פלאניץ', סאן מנחם; נטע לביא, יובל אשכנזי (מאור לוי), צ'ארון שרי; עומר אצילי, דולב חזיזה, ניקיטה רוקאביצה.