למרות הכאבים במפשעה: מוחמד צפוי לפתוח

בית"ר תתארח אצל קריית שמונה ותנסה לחבר, לראשונה העונה, שני ניצחונות רצופים. הקשר יעבור מבחן כשירות

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  23.01.21 - 09:45
תחילת כתבה

אופטימית ורעננה, בית"ר ירושלים תתארח הערב (שבת) אצל קריית שמונה. הצהובים שחורים הביסו 0:4 את הפועל חדרה במשחק שקדם לפגרה ומחפשים לראשונה העונה לחבר שני ניצחונות רצופים ובכך ליצור מומנטום, למרות הפגרה שהגיעה בתזמון פחות טוב עבורם.

בשל הסגר, רוב השחקנים יאלצו לעשות את הנסיעה הארוכה לצפון בהיעדר בתי מלון. את האימון המסכם ערכה בית"ר באיצטדיון טדי ובמועדון דיווחו על דריכות ואנרגיות טובות בעקבות חזרת הכדורגל לפעילות.

סלובודן דראפיץ' ושי ברדה יחסרו את אנטואן קונטה השוהה בצרפת וכן את מתאוסיניו שמחלים מקורונה בברזיל. אור זהבי יפתח במרכז ההגנה לצדו של אוראל דגני, בעוד עלי מוחמד, שלא התאמן באופן סדיר בעקבות כאבים במפשעה, יעבור מבחן כשירות לפני המשחק. בכל מקרה, הוא צפוי לפתוח בקישור.

לצמד המאמנים ישנה התלבטות גם בעמדת המגן השמאלי בין אורי מגבו, שפתח בניצחון על חדרה, לאורן ביטון. בעמדת המגן הימני ימשיך שי קונסטנטין לקבל את הקרדיט. כובש שער הניצחון בסיבוב הקודם בין הקבוצות, גלאופילו האסלביינק צפוי לפתוח על הספסל. זו תהיה הפעם הראשונה שהוא חוזר לק"ש, לאחר שכיכב במדי קבוצת הנוער שלה והוחלט לא להעניק לו חוזה בוגרים. ירדן שועה, שכבש בשני המשחקים האחרונים, יפתח בחוד לצדם של אלירן עטר, שכבש שלושער נגד חדרה, ועידן ורד.

הרכב משוער: איתמר ניצן; שי קונסטנטין, אור זהבי, אוראל דגני, אורי מגבו (אורן ביטון); אביאל זרגרי, תמיר עדי, עלי מוחמד (מיכאל אוחנה); עידן ורד, אלירן עטר, ירדן שועה.